2018-07-11

Czy Edyta Herbuś wróci do „Tańca z Gwiazdami”?

0

Artystka znów blisko parkietu. Czyżby miała ochotę ponownie na nim stanąć? Edyta Herbuś była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kiedy wydawało się, że to dla niej zamknięty etap, w jej życiu po raz kolejny zagościł taniec. Co może z tego wyniknąć?

Edyta Herbuś przygodę z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” rozpoczęła trzynaście lat temu. Była o włos od zdobycia Kryształowej Kuli, a w 2008 roku reprezentowała razem z Marcinem Mroczkiem nasz kraj na arenie międzynarodowej. Po ogromnym sukcesie - zdobyciu pierwszego miejsca w Konkursie Tańca Eurowizji - artystka zniknęła z programu. Wierni fani wciąż jednak dopytują, czy gwiazda powróci na taneczny parkiet.

- Udział w tanecznej Eurowizji i zwycięstwo z Marcinem Mroczkiem był fajną klamrą, która w moim przekonaniu zamknęła ten etap w moim życiu. Do tańca właśnie wróciłam, jak się okazało - inną produkcją (śmiech). Czuję się nasycona, ale proszę pamiętać, że tańczę przy okazji innych projektów - na przykład na koncertach muzyki filmowej czy w spektaklach. Taniec wciąż mi towarzyszy, a świadomość własnego ciała bardzo pomaga w aktorstwie, więc to etap zamknięty w kontekście konkursów i rywalizacji, ale cały czas otwarty w kontekście nowych projektów - deklaruje Edyta Herbuś.

Powrotu do najsłynniejszego tanecznego show nie planuje, ale już jesienią można ją będzie oglądać w nowym programie Telewizji POLSAT „World of Dance”, gdzie zasiada w gronie jury. Niby ucieka od parkietu, ale wciąż powraca w jego okolice. Jak to się skończy?

Mona Mon

Zobacz także:
Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą „World of Dance”
Edyta Herbuś trzecią jurorką „World of Dance”
Rafał „Roofi” Kamiński jurorem „World of Dance” w Polsacie
„World of Dance”: Pierwszy juror to... Michał Malitowski!
Edyta Herbuś potwierdziła. Jej serce znów jest zajęte!
Edyta Herbuś i Marcin Rogacewicz w serialu „Pierwsza miłość”
Edyta Herbuś: Ciało jest piękne, gdy o nie dbamy

Komentarze
© Polsat 2018