2018-07-10

Dominika Gwit już nie jest do wzięcia. Powiedziała: Tak!

0

Popularna aktorka zmieniła stan cywilny. Jak wyglądała jej ślubna suknia? Uczestniczka siódmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w sobotę 7 lipca wyszła za mąż. Zobaczcie, jak panna młoda prezentowała się w najważniejszym dniu swojego życia.

Dominika Gwit widzom Telewizji POLSAT znana jest głównie z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym wspólnie z Żorą Korolyovem zajęła czwarte miejsce. Zawodową pozycję w dużej mierze zawdzięcza roli w pamiętnym filmie „Galerianki”, który wyniósł ją na wyżyny popularności.

W sobotę 7 lipca złożyła uroczystą przysięgę miłości i wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego, który dzielnie kibicował jej podczas udziału w show i walki o Kryształową Kulę. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze ślubu, na którym zaprezentowała swoją kreację. Na fotografii widać również jej małżonka. - Wyszłam za mąż. Zaraz wracam - podpisała radośnie zdjęcie. Post wywołał lawinę gratulacji i życzeń. „Cudna, olśniewająca panna młoda”, „Dużo szczęścia” - komentowali obserwatorzy profilu.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Zapraszamy pary młode, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji POLSAT, do wysyłania zgłoszeń na adres: czterywesela@zgloszenia.tv

Mona Mon

Zobacz także:
Agnieszka Hyży: Wesele powoli staje się eventem
Krzysztof Ibisz o swoich dwóch weselach. Będzie trzecie?
Już wiemy, jak będzie wyglądać wesele Popka
Gwiazdy Polsatu o weselach: Popek tańczy disco polo. A inni?
Sławomir i Kajra o swoim weselu. Jak się bawili?
„Cztery wesela” już wkrótce w Polsacie!

Komentarze
© Polsat 2019