2018-07-10

Baby Shower Małgorzaty Sochy! Kto się pojawił?

0

Aktorka uczestniczyła w przyjęciu z okazji trzeciej ciąży. Zobaczcie zdjęcia! Rychłe narodziny dziecka to doskonały pretekst do tego, by zorganizować imprezę. A na Baby Shower u Małgorzaty Sochy nie mogło zabraknąć znanych twarzy. Kto wziął udział w wydarzeniu?

Małgorzata Socha jest znana widzom Polsatu głównie z roli Ingi w serialu „Przyjaciółki”. Aktorka ma już dwie córki, Zosię i Basię, a niebawem powita na świecie kolejne dziecko. Z tej okazji bliscy wydali przyjęcie na cześć młodej mamy. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych kolażem zdjęć z imprezy, na której pojawiły się m.in. Katarzyna Zielińska, Agnieszka Sienkiewicz oraz Urszula Radwańska.

 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

- Mój pierwszy i ostatni Baby shower. Co to był za cudowny wieczór. Dziękuję Wam Dziewczyny, że byłyście ze mną, to było dla mnie bardzo ważne. Dałyście mi siłę i ogromną dawkę pozytywnej energii. A wszystkim sceptykom polecam taką energetyczną imprezę - napisała pod fotografią.

Zdjęcie z imprezy opublikowała również Agnieszka Sienkiewicz, koleżanka z serialu „Przyjaciółki”, odtwórczyni roli Dorotki. - W pewnym wieku twoje najlepsze imprezy to „Baby shower” przyjaciółek - podpisała zdjęcie.

Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się rozwiązanie. Życzymy powodzenia!

Mona Mon

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018