2018-07-06

Małgorzata Socha świętuje dziesiątą rocznicę ślubu

0

Gwiazda „Przyjaciółek” cieszy się szczęśliwym małżeństwem już od dekady. Z okazji jubileuszu serialowa Inga pochwaliła się w mediach społecznościowych zaproszeniem na wesele, które dostawali jej goście. Jak wyglądał projekt?

Małgorzata Socha z okazji dziesiątej rocznicy ślubu opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie. Aktorka rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami, jednak tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zaproszenie ślubne, które wręczała gościom. - To była nasza komedia dekady. Mamy pierwsze dziesięć lat za sobą. Ciekawe, co będzie dalej… Wzór naszego zaproszenia ślubnego autorstwa: Wiola Wołczyńska-Bryćko i Jarek Bryćko - podpisała zamieszczoną fotografię.

 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

Post spotkał się z lawiną pozytywnych komentarzy. „Genialnie”, „Tak trzymać, brawo”, „Gratulacje!” - pisali obserwatorzy profilu. Małżeństwo świetnie służy aktorce, która jak mało kto potrafi pogodzić życie zawodowe z rodzinnym. Obecnie spodziewa się trzeciego dziecka. Gratulujemy!

Zapraszamy pary młode, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji POLSAT, do wysyłania zgłoszeń na adres: czterywesela@zgloszenia.tv

Mona Mon

Zobacz także:
Agnieszka Hyży: Wesele powoli staje się eventem
Krzysztof Ibisz o swoich dwóch weselach. Będzie trzecie?
Już wiemy, jak będzie wyglądać wesele Popka
Gwiazdy Polsatu o weselach: Popek tańczy disco polo. A inni?
Sławomir i Kajra o swoim weselu. Jak się bawili?
„Cztery wesela” już wkrótce w Polsacie!

Komentarze
© Polsat 2018