2018-07-01

Łukasz Płoszajski spędza wakacje na Kanarach

0

Aktor „Pierwszej miłości” korzysta z pogody i uroków malowniczej wyspy. Serialowy Artur wybrał się na urlop, a zdjęciami z wyjazdu pochwalił się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nabiera sił przed kolejnym sezonem kultowej produkcji Telewizji POLSAT?

Łukasz Płoszajski, bohater „Pierwszej miłości”, wyjechał na urlop. Na miejsce wakacyjnych wojaży wybrał Wyspy Kanaryjskie, a konkretnie Fuerteventurę. Artur z serialu „Pierwsza miłość” pochwalił się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Nie zdradził jednak, kto towarzyszy mu podczas tego rajskiego wypoczynku.

- Nie mam pojęcia, dlaczego dziewczyny się do mnie uśmiechają - podpisał zalotnie jedno ze zdjęć. A to wywołało żywą reakcję obserwatorów jego profilu. „Do takiego szykownego ponętnego pana to trzeba się uśmiechać. Inaczej się nie da...” - brzmiał jeden z komentarzy fanów.

Z opublikowanych fotografii wynika, że aktor spędza czas głównie na kąpielach i opalaniu. Kto nie chciałby tak wypoczywać?

 

Na jednym ze zdjęć aktor pokazał też panoramę z hotelowego okna. Jak przystało na artystę, uchwycił odbijające się w oceanicznych wodach światło księżyca. Prawdziwy romantyk?

Mona Mon

Zobacz także:
Aleksandra Zienkiewicz: Uczę się sobie odpuszczać
Oto nowy bohater serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Julia Pogrebińska zdradzona?
Katarzyna Ankudowicz o odejściu z „Pierwszej miłości”
Beatka i Cezary opuszczają serial „Pierwsza miłość”!
Szok! Próba samobójcza Michała Malinowskiego!
Magdalena Wieczorek: Obawiałam się reakcji rodziców
Ola Gintrowska w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
Edyta Herbuś potwierdziła. Jej serce znów jest zajęte!
Agnieszka Wielgosz specjalnie dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018