2018-06-26

Popularna aktorka dołączyła do „Przyjaciółek”

0

Jedna z bohaterek uchyliła rąbka tajemnicy. Nowa postać w 12. sezonie serialu. Magdalena Stużyńska-Brauer zdradziła, kto pojawi się w obsadzie „Przyjaciółek”. Pasuje do reszty obsady? W kogo się wcieli? Jak wpłynie na pozostałe postaci?

Kłopoty rodzinne, perypetie w pracy, miłość, namiętności - to wszystko zobaczymy w kolejnych odcinkach traktujących o losach Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji. Poza grającymi główne role Anitą Sokołowską, Małgorzatą Sochą, Magdaleną Stużyńską-Brauer i Joanną Liszowską w „Przyjaciółkach” występuje cała plejada gwiazd polskiego kina i telewizji. W 12. sezonie dołączyła do nich jeszcze jedna znakomita aktorka.

W 11. sezonie popularnego serialu pojawiła się m.in. Roma Gąsiorowska. W odcinkach, które będzie można oglądać od jesieni 2018 roku, istotną postać zagra Olgierd Łukaszewicz. Ale na tym nie koniec - serialowa Anka ujawniła w jednym z serwisów społecznościowych, że widzów czeka nie lada niespodzianka. Aktorka zamieściła post ze zdjęciem, na którym pozuje z Dominiką Ostałowską. W jednym z komentarzy potwierdziła, że utytułowana artystka znajdzie się wśród nowych postaci występujących w „Przyjaciółkach”.

O tym, w kogo wcieli się Dominika Ostałowska, będzie można się przekonać, oglądając jesienią serial na antenie Telewizji POLSAT oraz w serwisie Ipla.

Michał Pogodowski

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki”

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018