2018-06-25

Michał Koterski zagra w serialu „Świat według Kiepskich”

0

W kogo wcieli się aktor znany także jako Henryk „Kaśka” Saniewski z „Pierwszej miłości”? Zdjęcia do 27. sezonu „Świata według Kiepskich” są w toku. Na planie obok Ferdynanda (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) jest m.in. Misiek Koterski, który już kilkakrotnie pojawiał się w tej produkcji. Jaką rolę odegra tym razem?

Dotychczas Michał Koterski znany był widzom Polsatu z serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w charyzmatyczną postać Henryka „Kaśki” Saniewskiego. Niebawem będzie można podziwiać go w kolejnej kultowej produkcji Telewizji POLSAT. Aktor w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z planu „Świata według Kiepskich”, które opatrzył wymownym podpisem #krecimy #goscinnne #wystepy #cudowni #ludzie #super #zabawa #kultowe #seriale #sama #radość. Artysta pozował do zdjęcia z Halinką Kiepską, czyli Marzeną Kipiel-Sztuką.

Obserwatorzy profilu Michała są zachwyceni i liczą na to, że aktor na dłużej zagości na szklanym ekranie w uwielbianym przez widzów serialu. Super byś się nadał na męża serialowego Mariolki, Szkoda, że tylko gościnnie eh, fajnie by było jakby wymyślili dla Pana jakąś stałą postać” - piszą w komentarzach.

Jak myślicie, kogo zagra Michał Koterski? Odpowiedź w nowych jesiennych odcinkach „Świata według Kiepskich”.

Mona Mon

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich”: Jakie będą nowe odcinki?
Michał Koterski: To był najlepszy rok w moim życiu
Michał Koterski o „Kaśce” z serialu „Pierwsza miłość”
Którędy wiedzie droga do serca Halinki Kiepskiej?
Andrzej Gałła: Spotkałem takich jak prezes Kozłowski
Bartosz Żukowski ceni w aktorstwie uczciwość
Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy
Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!

Komentarze
© Polsat 2019