2018-06-15

„Świat według Kiepskich”: Jakie będą nowe odcinki?

0

Po rocznej przerwie aktorzy kultowego serialu wrócili na plan. Emisja dwunastu nowych odcinków planowana jest na jesień 2018 roku. W premierowym 23. sezonie „Świata według Kiepskich” Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku.

Fanów serialu czeka kolejna porcja zabawnych i abstrakcyjnych sytuacji, o których „nie śniło się nawet fizjologom”. W jesiennych odcinkach będziemy świadkami m.in. nagłego i niespodziewanego bogactwa Boczka, który przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. W życiu Mariolki również szykują się wielkie zmiany. Kopernik, który cały czas stara się o jej względy, dostanie nawet błogosławieństwo od Ferdka.

- Praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Pierwsze zdjęcia zaczynaliśmy w grudniu 1998 roku! W przyszłym roku minie dwadzieścia lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie! Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie - powiedziała producentka z ramienia ATM Grupa, Anna Skowrońska.

W kolejnych odsłonach zobaczymy stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak). Gościnnie pojawią się m.in. Joanna Kurowska, Andrzej Gałła, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Lech Dyblik oraz Marek Pyś i Henryk Gołębiewski.

Producentem „Świata według Kiepskich” jest ATM GRUPA S.A. Serial reżyseruje Patrick Yoka, za scenariusz odpowiadają: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska oraz Patrick Yoka.

Zobacz także:
Którędy wiedzie droga do serca Halinki Kiepskiej?
Andrzej Gałła: Spotkałem takich jak prezes Kozłowski
Bartosz Żukowski ceni w aktorstwie uczciwość
Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy
Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!

Komentarze
© Polsat 2019