2018-06-14

Którędy wiedzie droga do serca Halinki Kiepskiej?

0

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, w jaki sposób starać się o jej względy. Co najbardziej kręci popularną aktorkę? W wywiadzie ujawniła kilka intymnych szczegółów dotyczących swoich preferencji.

Marzena Kipiel-Sztuka w serialu „Świat według Kiepskich” wciela się w postać Haliny Kiepskiej - żony głównego bohatera Ferdynanda Kiepskiego. Kolejne odcinki serialu pokazują małżeńskie perypetie pary. Niedawno aktorka uchyliła też rąbka tajemnicy dotyczącej jej życia prywatnego. - Jeżeli mężczyzna chciałby mnie poderwać, to może to zrobić, kupując mi bieliznę lub buty. To są rzeczy, które mnie zachwycają i ekscytują od wielu lat - powiedziała w jednym z wywiadów. Okazuje się, że serialowa Halinka ma nawet preferencje odnośnie do koloru bielizny. - Nie może to być nic krzykliwego. Lubię bieliznę w kolorze czarnym, białym albo rudym. I najlepiej, żeby był od razu komplet, czyli biustonosz z majtkami - podkreśliła.

Jesienią 2018 roku na antenie Telewizji POLSAT będzie można oglądać nowe odcinki kultowego serialu. Popularna produkcja od lat bawi kolejne pokolenia Polaków. Do tej pory wyemitowano aż 528 odcinków „Świata według Kiepskich”.

Zobacz także:
Andrzej Gałła: Spotkałem takich jak prezes Kozłowski
Bartosz Żukowski ceni w aktorstwie uczciwość
Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy
Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!

Komentarze
© Polsat 2019