2018-06-13

Jak zamierza spędzić wakacje Joanna Jabłczyńska?

0

Artystka podzieliła się swoimi urlopowymi planami. Jak odpoczywa? W jaki sposób Joanna Jabłczyńska chce wykorzystać ciepłe, letnie miesiące? Znajdzie czas na odpoczynek czy będzie przede wszystkim pracować?

Widzowie Polsatu znają ją głównie z udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wcielała się w nim m.in. w Agnieszkę Chylińską, a jej brawurowy występ zapadł w pamięć na długo. Jakie utalentowana wokalistka i aktorka ma plany na lato? - Na pewno moje wakacje będą sportowe, ale ze względu na natłok obowiązków sport musi być na ostatnim miejscu, musi się dopasować do całej reszty mojego życia. W wakacje pracuję tak samo jak przez resztę roku, więc muszę albo w weekendy, albo w jakieś krótkie przerwy pomiędzy zajętościami zawodowymi wstrzelić się ze swoimi zawodami kolarskimi, biegowymi czy triathlonami. Będę improwizować - mówi w rozmowie z Newserią.

Gwiazda nie pierwszy raz opowiada o swoim zamiłowaniu do aktywności sportowej, a szczególnie kolarstwa. - Rower jest dla mnie dobry na całe zło świata. Nawet mogę być okrutnie zmęczona, ale wiem, że jeżeli wsiądę na rower, przejadę parę kilometrów, to od razu będzie mi lepiej, inaczej oddycham. Nawet jak teraz o tym opowiadam, to mam wrażenie, że mam przypływ endorfin. To jest prawdziwa miłość do kolarstwa i do sportu w ogóle - mówi usportowiona artystka.

Mona Mon

Zobacz także:
Zobacz jak Joanna Jabłczyńska śpiewa Sandrę
To była trzecia wygrana Joanny Jabłczyńskiej
Kim jest O.N.A.? To nie Chylińska, to Jabłczyńska!
Triumf Joanny Jabłczyńskiej w roli króla popu

Komentarze
© Polsat 2018