2018-06-13

Ekskluzywna kolacja „Polish Chef” kucharzy z „Top Chef”

0

Uczestnicy kulinarnego show wciąż zachwycają umiejętnościami i gustem. Pierwsza prestiżowa kolacja „Polish Chef” 23 czerwca we Wrocławiu. Kucharze znani z programu „Top Chef” nie spuszczają z tonu i pokazują, że występ w telewizji to dla nich dopiero początek drogi do wielkiej kariery. Którzy spośród nich postanowili rozpocząć współpracę?

pierwsza kolacja „Polish Chef” we wrocławskiej restauracji Grape ma stanowić okazję do promocji polskich produktów i rodzimej sztuki kulinarnej. Biesiadnicy będą mogli spróbować dziesięciu dań przygotowanych przez profesjonalistów dbających o każdy szczegół. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Daniel Watkins, szef kuchni w restauracji Ravens Southend on Sea w Wielkiej Brytanii. Podczas wydarzenia gotować będzie m.in. uczestnik programu „Top Chef”, Kamil Kędzierski. Wśród zaproszonych kucharzy są także Mateusz Czekierda i Damian Wajda, których poczynania również można było śledzić w show Telewizji POLSAT.

Polish Chef to inicjatywa, której zadaniem jest promocja gotowania, wspieranie młodych talentów i szerzenie wiedzy kulinarnej. - Chcemy wspierać i promować polskich szefów, którzy na nowo tworzą kuchnię polską, a także opisywać najciekawsze i najbardziej wartościowe miejsca, wydarzenia oraz produkty, które są dumą polskiej gastronomii. Dodatkowo staramy się stworzyć pierwszą w Polsce szczegółową bazę oraz wyszukiwarkę produktów regionalnych - piszą o sobie organizatorzy.

Top Chef po raz kolejny otworzył uczestnikom drzwi do wielkiej kariery. Udział w programie ma wymierne korzyści, o czym właśnie przekonują się kucharze siódmej edycji show.

Jesteście ciekawi, co przygotują podczas pierwszej kolacji Polish Chef”?

Mona Mon

Oficjalny profil „Top Chef” na Instagramie - @top_chef_polska

Zobacz także:
Wiemy, kto wygrał siódmą edycję programu „Top Chef”
„Top Chef” - odcinek 9: Oto finaliści siódmej edycji
„Top Chef” - odcinek 8: Zażarta batalia o półfinał
„Top Chef” - odcinek 7: W poszukiwaniu smaku umami
„Top Chef” - odcinek 6: Risotto? Makaron? Mamma Mia!
„Top Chef” - odcinek 5: Damsko-męskie porachunki
„Top Chef” - odcinek 4: Żurek, ogórek, kiełbasa i sznurek
„Top Chef” - odcinek 3: Lekkie danie na pożegnanie…
„Top Chef” - odcinek 2: Ale rzeź! Odpadły aż trzy osoby!
„Top Chef” - odcinek 1: Sztafeta i… azjatycki stek

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018