2018-06-13

Co robi Agnieszka Kaczorowska poza sceną i parkietem?

0

Aktorka i tancerka zdradziła kilka ciekawych faktów ze swojego życia. Co jada na śniadanie, jaką kuchnię preferuje i które seriale ogląda z ukochanym? Oto Agnieszka Kaczorowska, jakiej nie znacie.

Popularna tancerka z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i właścicielka szkoły tańca Danceworld na łamach magazynu „Gala” opowiedziała, jak wygląda zwykły dzień z jej życia. - Zaczynam od kawy ze spienionym mlekiem. Jeżeli się spieszę, przygotowuje ją mój partner Maciek. A gdy mam luźniejszy poranek, robię ją sama dla nas dwojga. Bardzo ważny jest dla mnie rodzaj kawy. Musi być włoska, stuprocentowa arabika o gorzkim, a nie kwaśnym smaku. Jestem prawdziwym kawoszem - twierdzi Agnieszka Kaczorowska. Na śniadanie aktorka najczęściej je owsiankę z owocami i orzechami, a czasem jajecznicę ze szczypiorkiem i kromką świeżego chleba z masłem. Natomiast lato to dla niej czas na pobudkę z koktajlem owocowym.

Jaka jest ulubiona kuchnia tancerki? - Przede wszystkim domowa. Uwielbiam wszystko, co wychodzi spod ręki mojego narzeczonego, na przykład risotto lub lasagne. Maciek świetnie gotuje i to sprawia, że trudno zadowolić mnie w restauracji. Serwuje głównie kuchnię włoską, ale obok prawdziwego domowego rosołu nigdy nie przejdę obojętnie - tłumaczy gwiazda.

Relaks oznacza dla niej bliskość natury. - Może to być hamak w moim małym ogródku, ale też wycieczka rowerowa do lasu. Kocham wodę i gdy tylko mam możliwość wyjechać na morze - na przykład do ukochanego do Krynicy Morskiej - lub nad jezioro, pakuję się i jestem gotowa do drogi - mówi tancerka. Gdy zdarza się jej wolny wieczór, uwielbia pić wino i oglądać seriale. - Ostatnio oglądamy z Maćkiem „Designated Survivor” - mówi. Przed snem tancerka często korzysta z uroków aromatycznych kąpieli z dodatkiem olejków i pianą. - Bardzo mnie to odpręża - dodaje.

Mona Mon

Zobacz także:
Agnieszka Kaczorowska gościem programu „Nasz nowy dom”
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Agnieszka Kaczorowska nie zwalnia tempa. To jest jej rok?

Komentarze
© Polsat 2018