2018-06-11

Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?

0

Joanna Liszowska zdradziła, czym zajmie się grana przez nią bohaterka. W 12. sezonie serialu Patrycję Kochan czekają duże zmiany. Czego może się spodziewać żona mecenasa Jeleńskiego? „Przyjaciółki” w Polsacie znów będą pełne emocji.

11. seria była dla postaci, w którą wciela się Joanna Liszowska wyjątkowo trudna. Kłopoty ze zdrowiem, problemy z ciążą oraz zakończone rękoczynami i poronieniem awantury z mężem. Adwokat Wiktor Jeleński ma za złe Patrycji, że ta ukrywała przed nim ciążę i nie informowała go o swoich perturbacjach ze zdrowiem.

Ostatni odcinek zakończył się wymowną sceną, kiedy to Wiktor wywołuje u swojej małżonki wyrzuty sumienia. Wygląda na to, że chce odejść od ukochanej. Przypomnijmy, że wcześniej na skutek nacisków męża - fryzjerka Patrycja zwolniła się z pracy i pozostawała na utrzymaniu majętnego prawnika. Jaka przyszłość czeka doświadczoną przez życie kobietę?

Aktorka przekazała szczyptę informacji we wpisie w serwisie społecznościowym. - Patrycja wreszcie wraca do zawodu. W swoim nowym salonie „U Patrycji”. Praca nad 12. sezonem „Przyjaciółek” trwa - napisała w poście Joanna Liszowska. Jak poradzi sobie „na swoim” Patrycja Kochan? Szczegóły już jesienią 2018 roku.

MP

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki”

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018