2018-06-09

Oni wygrali konkurs Polsatu - wyjazd do Disneyland® Paris!

Rodzina z Polski świetnie bawiła się na Festiwalu Piratów i Księżniczek. Nagroda główna zapewniała przelot i komfortowy 3-dniowy pobyt w bajkowym świecie. Jakie atrakcje czekały na zwycięzców konkursu Polsatu w parkach rozrywki Disneya w Paryżu?

Od 25 marca do 29 kwietnia trwał Miesiąc Filmów z Księżniczkami Disneya w Telewizji POLSAT - „Mulan”, „Pocahontas”, „Aladyn”, „Mała Syrenka”, „Królewna Śnieżka” oraz „Kopciuszek. Każdy seans był okazją do wygrania nagród tygodnia, ale największe emocje towarzyszyły konkursowi głównemu. Aby sięgnąć po wymarzony wyjazd trzeba było odpowiedzieć na pytanie: która historia o Księżniczce Disneya inspiruje Twoje dziecko najbardziej i dlaczego?

Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Napłynęło tysiące zgłoszeń. Pięknych, wzruszających i wartościowych historii dzieci nawiązujących do bajek Disneya, opowiadanych przez nich samych i opisanych przez ich rodziców. Najlepsza okazała się przesłana przez panią Karolinę Waszkielewicz.

- Jako matka czteroletniej córeczki borykam się z różnymi problemami wychowawczymi. Konkurs był dla mnie jak najbardziej na czasie - mówi triumfatorka w rozmowie z POLSAT.PL. - Uważam, że bajki Disneya mogą być fajnym drogowskazem dla rodziców. Uczą, jak postępować z dziećmi, a najmłodsi uczą się z nich mądrych rzeczy - dodaje.

Czy informacja o wygranej stanowiła duże zaskoczenie dla pani Karoliny i jej rodziny? - Byłam ogromnie zdziwiona. Zgłaszając się do konkursu byłam w zaawansowanej ciąży i nie przypuszczałam, że mogę wygrać. Kiedy okazało się, że to ja otrzymam nagrodę, byłam przeszczęśliwa. Dowiedziałam się o tym ósmego maja, a dwa dni później urodziłam dziecko - opowiada laureatka. - Do Paryża poleciał mąż ze starszą córką oraz mój brat z bratanicą - dodaje pani Waszkielewicz.

Disneyland® Paris to mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Jak bliscy pani Karoliny wspominają wizytę w bajkowej krainie? - Cieszę się, że starsza córka tam pojechała. Wycieczka do krainy Disneya zrobiła na niej naprawdę ogromne wrażenie. Niesamowite dla niej było samo wejście do pokoju w hotelu, który był przygotowany iście królewsko. Cały był usłany balonami, pełen kwiatów i prezentów. To sprawiło, że dla córki było to naprawdę niesamowite przeżycie - wskazuje.

- Niezwykle jej się podobało spotkanie z postaciami z bajek. Przede wszystkim z księżniczkami z produkcji Disneya. To było dla niej nie lada wydarzenie. Oczywiście cały park rozrywki przyniósł rodzinie ogromną frajdę. To wprost nie do opisania. Przyznam, że już planujemy kolejną wyprawę do Disneylandu - podkreśla pani Karolina.

Jeszcze raz gratulujemy!