2018-05-30

Joanna Lazer: Zawsze uważałam, że nie dam rady...

0

Piosenkarka podsumowała udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Za czym tęskni, czego nauczyła się w show i czy będzie to miało wpływ na jej dalszą karierę zawodową?

Joanna Lazer to uczestniczka dziewiątej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przez dziesięć tygodni widzowie mogli podziwiać jej zjawiskowe wcielenia w największe gwiazdy muzyki. Jak z perspektywy czasu piosenkarka ocenia swój występ w show? - Dzięki programowi odkryłam nowe obszary wrażliwości, w które do tej pory się nie zapuszczałam, ponieważ zawsze uważałam, że nie dam rady, że to jeszcze nie ten czas. I rzeczywiście program pozwolił mi spotkać się z innymi gatunkami. Pozwolił odkryć w sobie nowe sposoby wydobywania głosu i jego emisji, więc na pewno zaowocuje to w przyszłości jakimiś nowymi brzmieniami i kompozycjami, które prawdopodobnie będą bardzo zaskakujące dla naszych odbiorców - powiedziała w rozmowie z Newserią.

Z niecierpliwością czekamy na utwory inspirowane występami w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak myślicie, w jakim będą klimacie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Madonna jest... Ruda!
To nie plotka! „Ruda” z Red Lips i Gossip oznacza sukces
„Ruda” z Red Lips stworzyła klimat godny „Chicago”

Komentarze
© Polsat 2018