2018-05-25

Sławomir i Kajra z minirecitalem w Operze Leśnej

0

Od „Megiery” aż po „Miłość w Zakopanem” na sopockiej scenie. Sławomir to artysta kompletny, co udowodnił nie tylko w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Telewizji POLSAT, ale także podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018.

Oto nasz superbohater! Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po ukończeniu nauki, występował w kilku teatrach. Następnie pojawił się w paru filmach i serialach. Na małym ekranie zagrał m.in. epizody w popularnych produkcjach Polsatu, takich jak „Hotel 52” i „Świat według Kiepskich”. Przygodę z muzyką zaczął w Nowym Jorku na Long Island, gdzie zdobył uznanie polskich imigrantów. Swój styl określa jako rock-polo. Które przeboje wybrał na minirecital w Sopocie?

„Czeeeść, tu Słaawomiiir” - nie mogło być inaczej. Na początek „Megiera”, debiutancki numer z 2015 roku. W klipie do tej piosenki, który obejrzano już blisko 43 miliony razy na YouTube, gościli znani aktorzy, w tym m.in. Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski i Lech Dyblik.

Co potem otrzymała sopocka publiczność? Drugi singiel, w którym Sławomir - mimo rosnącej już wtedy popularności - przyznał się, że... „Ni mom hektara”. Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło. Dziś już wiemy, że jego debiutancka płyta „The Greatest Hits”, dotarła do pierwszego miejsca OLiS, czyli oficjalnej listy sprzedaży.

Trzecim przebojem wieczoru był utwór wydany w marcu 2018 roku - „Ty mała znów zarosłaś”. On również bardzo szybko zaczął zyskiwać popularność, także dzięki wymownemu tekstowi: „Dwie dekady walka trwa, kosił ojciec, koszę ja. Ale przyznam się, że lubię tę robotę. Najważniejszy dziarski duch, silny, pewny, mocny ruch. Skoszę teraz, a zagrabię sobie potem”.

Recitalową zabawę wzbogacili prowadzący Krzysztof Ibisz oraz Maciej Dowbor, uroczyście wręczając podwójną platynową płytę. - To jest przepiękne miejsce, żeby coś tak wspaniałego dostać - powiedział Sławomir, dziękując żonie, a ona jemu. - Udowodniliśmy, że american dream w Polsce jest możliwy - dodała Kajra.

Piątkowy wieczór musiał się zakończyć w jeden jedyny sposób. Tak jak się zaczął, czyli największym obecnie hitem Sławomira - „Miłość w Zakopanem”. Beztroskiej zabawy nie było końca. Wiadomo, polewanie się szampanem uchodzi mu zawsze na sucho. Jesteśmy pewni, że jego kolejny recital nie będzie już mini. Razem z Kajrą nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Oglądaj w IPLA.TV: „Polsat SuperHit Festiwal 2018”

„Polsat SuperHit Festiwal 2018” od piątku 25 maja do niedzieli 27 maja w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Koncert Platynowy otworzył Polsat SuperHit Festiwal 2018
„Tamta dziewczyna” miała piękny jubileusz w Sopocie
Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Zaśpiewają...
Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Będzie wesoło!

Komentarze
© Polsat 2020