2018-05-19

Diaboliczne jak „czarne wdowy”! To trzeba zobaczyć!

0

Kipiący seksapilem duet na pożegnanie z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W finałowym odcinku 9. edycji programu Iza Miko i Natalia Krakowiak wystąpiły jako divy sceny muzycznej - Iggy Azalea oraz Rita Ora. Jak wypadły w utworze „Black Widow”? Oto moc kobiecości!

Piosenka „Black Widow” pochodzi z debiutanckiej płyty Iggy Azalei „The New Classic”. Teledysk był inspirowany filmem „Kill Bill” w reżyserii Quentina Tarantino i został nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards. W serwisie YouTube zebrał już prawie pół miliarda wyświetleń! Co ciekawe, pierwotnie utwór miał trafić na płytę Katy Perry - „Prism” z 2013 roku.

Tekst piosenki traktuje o ciemnych stronach miłości i zanikającym romantyzmie w relacjach partnerskich. Toksyczne związki budzą sprzeciw, a niestabilna emocjonalność staje się niebezpieczna. Femme fatale szukają rewanżu... jako „czarne wdowy”.

Czy Izabelli Miko udało się oddać flow australijskiej raperki? Jak zaprezentowała się Natalia Krakowiak w roli brytyjskiej wokalistki? Zobacz fragment występu:

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 9, odcinek 10

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Filip Lato najlepszy! „Stairway to Heaven” prosto do zwycięstwa
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: ABBA w finale show
Filip Lato: Mogę się przyznać, że miałem kryzys
Jan Traczyk: Do ról kobiecych goliłem nogi. Najgorsze było...
Krzysztof Szczepaniak: Wiele wziąłem i wiele z siebie dałem
„Sen o Warszawie” Filipa Lato bije rekordy oglądalności
Znamy najlepszą czwórkę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Komentarze
© Polsat 2018