2018-05-17

Katarzyna Dowbor wydała książkę dla dzieci

0

„Stajnia pod tęczą. Czary na komary” od maja w księgarniach. A to dopiero początek, bo prowadząca program „Nasz nowy dom” zapowiedziała już, że pojawi się także druga część przygód, które przeżywają zabawne konie: Niunio i Lukrecja.

Katarzyna Dowbor, mimo intensywnych prac nad programem „Nasz nowy dom”, znajduje również czas na inne aktywności. 10 maja 2018 roku w księgarniach pojawiła się jej pierwsza książka dla dzieci „Stajnia pod tęczą. Czary na komary”. Współautorem publikacji jest Marcin Kozioł. - To fantastyczna książka, jedyna w swoim rodzaju. Jest o miłości oraz o tym, jak konie porozumiewają się między sobą, a także z ludźmi. Ale również o tolerancji. To cudowna pozycja nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych - twierdzą autorzy.

„Stajnia pod tęczą. Czary na komary” opowiada o przygodach mieszkańców tytułowej Stajni pod tęczą, którą Katarzyna Dowbor prowadzi wspólnie ze swoją wnuczką, Janinką. Głównymi bohaterami są konie Niunio i Lukrecja oraz ich przyjaciele: Pepe, Rodezja i Celofan, którzy wspólnie przeżywają wiele zabawnych, ale i pouczających przygód. Dzieci mogą się dowiedzieć, jak opiekować się jednymi z najbardziej szlachetnych zwierząt i poznają wiele ich sekretów.

Kolejna część serii „Stajnia pod tęczą. Maść na maść” pojawi się w księgarniach w czerwcu 2018 r.

Zobacz także:
Katarzyna Dowbor: Zakochuję się w intelekcie
„Nasz nowy dom” pomaga również… Tego nie było na wizji

Komentarze
© Polsat 2020