2018-05-15

Cleo o Polsat SuperHit Festiwal 2018: Scena jest magiczna

0

Artystka powiedziała, co zobaczą jej wielbiciele w czasie koncertu w Sopocie. Cleo pojawi się w Operze Leśnej 25 maja, pierwszego dnia festiwalu, podczas Koncertu Platynowego. Który ze swoich przebojów wykona? Czy zostaje nad morzem dłużej czy wraca po imprezie do innych obowiązków?

- Na pewno zagram kawałek „N-O-C”, który jest już platynowy - ujawniła piosenkarka. Popularny singiel promował drugi (ale pierwszy solowy) album w dyskografii Cleo. Płyta zatytułowana „Bastet” ukazała się w 2017 roku i okazała się niekończącym się pasmem sukcesów. To jednak nie koniec niespodzianek od najpopularniejszej Słowianki w kraju.

- Przy okazji zagram także numer „Łowcy gwiazd”, który bardzo dobrze sobie radzi na listach przebojów. Ale nie tylko tam. Na YouTubie mamy już ponad 36 milionów wyświetleń. Połączyłam te dwa kawałki, zrobię medley - ujawniła gwiazda. Cleo zdradziła także co nieco w kwestii koncertowej kreacji: - Trzymam się cały czas stylizacji z klipu do „Łowców gwiazd”. W tym klimacie również pojawię się na scenie.

Cleo, dla której to już trzeci występ w Sopocie, podkreśliła, że imprezy tego typu są bardzo ważne dla artystów. - Nie mam wątpliwości, że takie festiwale nadmorskie są potrzebne - powiedziała. - Nie dość, że Sopot jest rewelacyjnym miejscem do organizowania tego typu święta muzyki, to jeszcze sama scena w Sopocie jest po prostu magiczna - dodała.

A jakie plany ma wokalistka po Polsat SuperHit Festiwal 2018? Czy zostaje opalać się na plaży lub wypoczywać w kurorcie? - Jestem w bardzo intensywnej trasie koncertowej, w związku z tym zaraz po festiwalu będę leciała na kolejne występy - przyznała.

Oglądaj w IPLA.TV: Polsat SuperHit Festiwal 2018 - Cleo

„Polsat SuperHit Festiwal 2018” od piątku 25 maja do niedzieli 27 maja w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Popek na wakacjach po finale
Co Doda szykuje na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie?
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2018
Słońce, plaża i Polsat SuperHit Festiwal 2018
Polsat SuperHit Festiwal 2018. Co, gdzie, kiedy?
Dzień 1. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Kto wystąpi?
Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Zaśpiewają...
Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Będzie wesoło!

Komentarze
© Polsat 2018