2018-05-14

Wystartowały castingi do „World of Dance” w Polsacie!

0

Już wkrótce zadebiutuje rewolucyjne, taneczne widowisko telewizyjne. Profesjonalni soliści, duety i zespoły, które chciałyby wziąć udział w tym spektakularnym światowym show, mogą zgłaszać się na casting. Polska edycja „World of Dance” na antenie Telewizji POLSAT!

„World of Dance” to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez.

To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar. Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata będą oceniani przez profesjonalne jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Każdy z uczestników będzie miał szanse zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

„World of Dance” to wyjątkowa szansa na pokazanie swoich umiejętności na największej telewizyjnej tanecznej scenie świata. Zapraszamy tancerki i tancerzy od 8. roku życia do zarejestrowania się na naszej stronie http://www.wod.polsat.pl

Komentarze
© Polsat 2018