2018-05-13

Co Doda szykuje na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie?

0

Wokalistka ujawniła, co czeka jej fanów podczas występu w Operze Leśnej. Dorota Rabczewska pojawi się na scenie podczas Koncertu Platynowego, który odbędzie się w piątek 25 maja, czyli pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018. Wykona utwór „Riotka”.

- Z wielką przyjemnością wrócę do czasów, kiedy to mój przebój był bardzo popularny - powiedziała Doda o zaproszeniu na święto muzyki nad morzem. Kawałek „Riotka” ukazał się w 2014 roku, ale wciąż budzi ogromne emocje. Teledysk odtworzono w sieci ponad 6,5 miliona razy. - Zaśpiewam ten numer, odwzorowując klimat teledysku na scenie - dodała wokalistka.

A co ze stylizacją? Doda zawsze stara się wypaść jak najlepiej. Nie inaczej będzie tym razem. - Strój na występ uszyje mi Patrycja Kujawa. Buty są od greckiego projektanta. Naprawdę będzie to coś oszałamiającego - ujawniła.

Kilka tygodni temu na Instagramie gwiazdy pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie. Widać na nim nagą wokalistkę na koniu. Czy była to rzeczywiście zapowiedź tego, co będzie działo się w Sopocie? - Kreacja nie jest jednak taka ważna. Ważniejsze jest to, że będzie koń na scenie - potwierdziła Doda.

Podczas konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal Krzysztof Ibisz złożył Dorocie najserdeczniejsze życzenia z okazji niedawnego ślubu z Emilem Stępniem. Prowadzący zapytał także o krążące w mediach plotki na temat tego, że wokalistka rezygnuje z show biznesu. - Planuję wydać płytę jeszcze w tym roku. Prawdą jest też, że planuję sobie zrobić przerwę - przyznała bez wahania Doda.

- Ostatnio sobie uzmysłowiłam, że od trzynastego roku życia, kiedy zaczęłam grać w Teatrze Buffo, minęło dwadzieścia jeden lat, a ja nie miałam dwóch tygodni z rzędu wolnych. Pomyślałam, że może warto przystopować. Zobaczyć, co jest po drugiej stronie - dodała. - Show biznes bardzo zakręcił moim życiem, a ja zakręciłam bardzo show biznesem. Niech trochę za mną zatęskni - powiedziała na koniec.

Oglądaj w IPLA.TV: Polsat SuperHit Festiwal 2018 - Dorota „Doda” Rabczewska

„Polsat SuperHit Festiwal 2018” od piątku 25 maja do niedzieli 27 maja w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2018
Słońce, plaża i Polsat SuperHit Festiwal 2018
Polsat SuperHit Festiwal 2018. Co, gdzie, kiedy?
Dzień 1. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Kto wystąpi?
Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Zaśpiewają...
Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Będzie wesoło!

Komentarze
© Polsat 2018