2018-05-10

„Przyjaciółki” - odcinek 133: Czego on chce od Ingi?

0

Dyrektor Żółkowski złożył kobiecie nietypową propozycję. Jaki ma plan? Jak zareagowała Inga, którą szef zaprosił na wspólny wyjazd na służbową konferencję? Czy wda się w romans z przełożonym?

Podczas spotkania w pracy Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Mężczyzna nieudolnie się tłumaczy. - Przepraszam za ten incydent... za to zdarzenie. To oczywiście nie miało żadnego znaczenia - mówi bankowiec. Obiecując, że to się nie powtórzy, mówi o wspólnym wyjeździe na konferencję. Zastrzega jednak, że nie ma nic zdrożnego na myśli.

Mimo wątpliwości Gruszewska jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego Żółkowskiego, dyrektora innego banku, a także jego asystentkę. - Zapraszamy wieczorem na imprezkę - mówią, czym wprawiają Ingę w zakłopotanie. Tym bardziej, że nowy znajomy, Milewicz, zamówił do swojego pokoju dużo alkoholu.

Wieczorem Żółkowski przesyła współpracownicy dwuznaczne esemesy. Mimo chwili wahania Inga nie odpowiada. Następnego dnia Żółkowski jest „wczorajszy”. Wbrew podejrzeniom Ingi nie chodzi o alkohol, lecz o zatrucie parówkami. Kobieta ma wyrzuty sumienia, ponieważ dyrektor naprawdę potrzebował jej pomocy.

Inga żali się w końcu Żółkowskiemu. - Nie wiem, co mam o panu myśleć. Czy jest pan dobrym człowiekiem, czy nie? Czy jest pan tym pijakiem, czy nie? - krzyczy do Adriana. Jak zareagował przełożony? Czy słowa Ingi wyprowadziły go z równowagi? Czy dalsza współpraca będzie jeszcze możliwa?

Tymczasem Dorota na rozmowach o pracę ponosi kolejne porażki. W końcu przyjmuje posadę doradcy klienta w sklepie spożywczym.

Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy i oferuje pomoc finansową. Jak potoczą się losy ambitnej kobiety? Czy bankructwo podetnie jej skrzydła?

Marek sugeruje zaś Zuzie, aby zmienić Grzesiowi nazwisko. Nie chce, aby jego syn nosił nazwisko Jaśka. Mimo że mama chłopca się waha, mężczyzna daje byłemu partnerowi Zuzy Markiewicz papiery do podpisu. Jasiek nie oponuje. Podczas wizyty Marka uderza go jednak pięścią w twarz!

Jak zareagował Marek? Czy będzie to zarzewie kolejnego konfliktu? 

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 133

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 132: Nieoczekiwane kłopoty Doroty
„Przyjaciółki” - odcinek 131: Czy Wiktor pozna prawdę?
„Przyjaciółki” - odcinek 130: Czy ona jest matką Anki?
„Przyjaciółki” - odcinek 129: Jaką matką jest Anka?
„Przyjaciółki” - odcinek 128: Czy Jasiek pozna prawdę?

Komentarze
© Polsat 2019