2018-05-10

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov w nietypowej roli

0

Takiej pomocy bohaterowie programu „Nasz nowy dom” się nie spodziewali. Martyna Kupczyk zazwyczaj projektuje domy uczestników. Tym razem pokazała jednak zupełnie inne oblicze. Takie rzeczy na planie nie zdarzają się często... W jaki sposób goście specjalni wsparli panią Annę i jej córkę Sarę, którym w 117 odcinku pomogła Katarzyna Dowbor i ekipa jej programu?

Martyna Kupczyk to nie tylko świetny architekt, lecz także utalentowana tancerka, o czym mieliśmy okazję przekonać się w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Mimo, że jej udział w show dobiegł końca, to taneczna pasja trwa. W 117 odcinku „Naszego nowego domu” Maciej Pertkiewicz, który remontował dom bohaterek programu, pani Anny Warsewicz i jej córki Sary, przygotował wyjątkową niespodziankę - zabrał je na lekcje tańca do Martyny Kupczyk i Żory Korolyova.

- Jak zobaczyłam Martynkę, to bardzo się ucieszyłam. Serce bije mi szybciej. Kocham tańczyć - powiedziała na widok projektantki uradowana pani Anna. Martyna i Żora zaprezentowali podstawowe kroki salsy, a uczestniczki kursu dzielnie naśladowały prezentową przez artystów choreografię. - Maciek zrobił mi niesamowitą niespodziankę. Przyprowadził dwie niesamowite dziewczyny. Szło im bardzo dobrze! - podsumowała trening architektka.

Jak wyglądały zajęcia prowadzone przez Martynę i Żorę? Kogo jeszcze poniosły latynoamerykańskie rytmy?

Oglądaj w IPLA.TV: „Nasz nowy dom” - sezon 10, odcinek 11: Piotrków Trybunalski

„Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha gościem programu „Nasz nowy dom”
Karolina Szostak gościem programu „Nasz nowy dom”
Agnieszka Kaczorowska gościem programu „Nasz nowy dom”
„Nasz nowy dom” pomaga również… Tego nie było na wizji

Komentarze
© Polsat 2020