2018-05-09

„Przyjaciółki”: Patrycja Kochan straciła dziecko!

0

Upadek ze schodów ma dla żony Wiktora dramatyczne konsekwencje. Diagnoza lekarska nie pozostawiła wątpliwości - Patrycja nie urodzi. Co na to najbliżsi poturbowanej kobiety? Czy jej porywczy mąż wreszcie się opamięta?

Między Patrycją Kochan i jej mężem, adwokatem Wiktorem Jeleńskim, doszło do kłótni. Podczas ostrej wymiany zdań podchmielony mecenas zepchnął żonę ze schodów. Nie wiedział, że kobieta jest w ciąży. Kiedy Patrycja obudziła się w szpitalu, rozgoryczony Jeleński miał do niej pretensje. Nie powiedziała mu bowiem o tym, że nosi jego dziecko. Na domiar złego ginekolog stwierdził, że ciąża jest stracona. Jeleński wpadł we wściekłość. Nie chciał się pogodzić ze zrzucaniem całej winy na niego. Szczególną irytację budził w nim fakt, że żona wcześniej nie informowała go o swoich problemach ze zdrowiem.

Z jednej strony Wiktor ma wyrzuty sumienia, ale z drugiej odbiera poronienie jako ogromnym cios. W końcu sam namawiał partnerkę na kolejne dziecko. Dalsze losy związku stoją pod znakiem zapytania. Czy małżeństwo prawnika i fryzjerki przetrwa emocjonalny huragan?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 133

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Paweł zostaje u Wiki na noc!
„Przyjaciółki”: Czy Zuza i Marek razem wychowają syna?
„Przyjaciółki”: Patrycja jest w ciąży! Ale co dalej?
„Przyjaciółki”: Wiktor chce adoptować syna Patrycji
„Przyjaciółki” uwielbiają wspólne dni na planie

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2019