2018-05-08

Krzysztof Ibisz: To są emocje, za którymi się tęskni

0

Prowadzący „Taniec z Gwiazdami” o kulisach show i... swojej formie. Prezenter odpowiadał na wideoczacie na pytania widzów i internautów. Wyjawił, czy sam zatańczy w programie, za kogo trzyma kciuki oraz wyjaśnił, jak udaje mu się utrzymywać dobrą kondycję. Zdradził też, który taniec lubi najbardziej.

- Kiedyś zapisałem się na kurs tańca do słynnej warszawskiej szkoły. Na trzecich zajęciach podszedł do mnie właściciel i powiedział, że jestem pierwszym w stuletniej historii placówki, któremu nie mogą pomóc - wyznał prowadzący „Dancing with the Stars” pytany o to, dlaczego jeszcze nie zatańczył w programie. - Dlatego prowadzę show - bo nie mogę w nim wystąpić - dodał.

Widzowie dopytywali, w czym tkwi sekret świetnego wyglądu Krzysztofa Ibisza. - Uśmiech, moc, fitness, sport i racjonalne żywienie, czyli pięć posiłków dziennie - odpowiedział dziennikarz. - Sport jest moją wielką pasją. W wolnym czasie czytam książki, prasę i newsy z internetu. Interesują mnie losy świata. Chodzę z psem na długie spacery, bo uważam, że on daje mi więcej niż ja jemu - podkreślił Ibisz, którego można oglądać także na antenie Polsat Cafe w programie „Demakijaż”. Co ciekawe, dziennikarz pochwalił się, że ćwiczy też aktywnie sporty walki - obecnie krav magę.

- Moim ukochanym tańcem jest argentyńskie tango. Zawiera całą energię, jaka przepływa między mężczyzną a kobietą - powiedział prezenter zapytany o styl tańca, który lubi najbardziej.

- Popek i reszta ogromnie pracowali na treningach. Może poza jedną osobą… - stwierdził Ibisz pytany o to, jak ocenia uczestników obecnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. A kto zrobił największy postęp? - Beata Tadla. Nie ma nic wspólnego z tańcem i muzyką. A znalazła nowy sposób komunikowania swoich emocji - stwierdził Krzysztof Ibisz. Dodał również, że roczny cykl oczekiwania na kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami” jest dobry, ponieważ pozwala zatęsknić za programem i prowadzącym. - Już się zastanawiam, jak wytrzymam dziewięć miesięcy bez tych emocji - akcentował prezenter.

Zobacz zapis czata:

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Andrzej Grabowski: Oceniłem ponad 750 tańców
Ola Jordan: Ocenianie jest prostsze niż taniec
Iwona Pavlović: Moi faworyci do Kryształowej Kuli?
Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
Popek i jego dzieciństwo? „Teraz wszystko dla córki!”
Dariusz Wieteska: Z każdym odcinkiem czuję się pewniej
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Beata Tadla: Kolekcjonuję piękne wspomnienia
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2019