2018-05-03

„Przyjaciółki” - odcinek 132: Nieoczekiwane kłopoty Doroty

0

Nieprzemyślane inwestycje doprowadziły kobietę do bankructwa. Jak sobie poradzi? Czy w trudnej sytuacji pomogły jej Patrycja, Anka i Zuza? Co jeszcze poza finansowymi perturbacjami pośredniczki nieruchomości zakłócało spokój bohaterek serialu „Przyjaciółki”?

- Gdzie moja kasa?! - grzmi Dorota w kierunku szefa firmy, w której jest zatrudniona.

Okazało się, że zagraniczny biznesmen, który namówił kobietę do zainwestowania oszczędności życia w pewną nieruchomość, zwija interes. Wściekła Dorota nie przebiera w słowach. Musi koniecznie odzyskać niewypłacone wynagrodzenie. Tym bardziej, że jest zadłużona po uszy.

W akcie desperacji zabiera byłemu szefowi notebooka - w poczet niezapłaconej pensji.

Do szewskiej pasji doprowadzają ją słowa przełożonego, który deklaruje, że teraz będzie robił biznes w Chinach. Przyzwyczajona do wysokiej stopy życiowej Dorota ma nóż na gardle. Musi oddać do komisu swój ukochany samochód.

Niestety wstępna wycena jej nie satysfakcjonuje. - To jest perełka, pełne wyposażenie i wersja premium - zachwala auto. Na próżno. Dorota zmuszona jest prosić o wsparcie koleżanki. Inga i Anka oferują jej pomoc.

Zuza wciąż nie może przeboleć tego, w jaki sposób przebiegło jej rozstanie z Jaśkiem. Bankierka dzwoni do byłego partnera. Chce się z nim spotkać pod pretekstem rozliczenia za dom. Urażony mężczyzna odmawia. Zdesperowana Zuza zastaje Jaśka w jego salonie samochodowym. Wybucha między nimi kłótnia, która... przeradza się w namiętność. Do czego doprowadziła chwila słabości? Czy para znów będzie razem?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Inga spotyka się z dyrektorem Żółkowskim w jego gabinecie. Zdecydowała się pomóc mu w sprawie opieki nad dzieckiem, jednak okazuje się, że jej zeznania nie będą potrzebne. W dowód wdzięczności Żółkowski daje jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację. W banku Inga rozmawia też z Dagmarem, który nie wierzy, że Żółkowski przestał pić. Kobieta także zaczyna wątpić. Kiedy chce dyskretnie sprawdzić, czy od przełożonego czuć alkohol, ten błędnie odczytuje sygnał i ją całuje… Jakie były konsekwencje tej sytuacji?

Tymczasem sprawa Julki coraz bardziej się komplikuje. Jej rodzicom, którzy szukają sposobu na rozwiązanie problemu, nie brakuje zmartwień. A jak odnalazła się w trudnych okolicznościach młoda dziewczyna?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 132

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 131: Czy Wiktor pozna prawdę?
„Przyjaciółki” - odcinek 130: Czy ona jest matką Anki?
„Przyjaciółki” - odcinek 129: Jaką matką jest Anka?
„Przyjaciółki” - odcinek 128: Czy Jasiek pozna prawdę?
„Przyjaciółki” - odcinek 127: Zawierucha u Strzeleckich

Komentarze
© Polsat 2019