2018-05-01

Natalia Krakowiak sobowtórką Nataszy Urbańskiej?

0

Artystki łączy niebywałe podobieństwo. Czy one również to zauważyły? Zapytaliśmy Nataszę Urbańską, prowadzącą program „Make Me Over. Wielka zmiana”, czy dostrzega w Natalii Krakowiak wspólne cechy. Co odpowiedziała o uczestniczce „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Piękne i utalentowane, obdarzone anielskim głosem i zjawiskową urodą. Od jakiegoś czasu nie cichną komentarze na temat ich widocznego już na pierwszy rzut oka podobieństwa. Czy Natasza Urbańska również je dostrzega? - Faktycznie, coś jest na rzeczy. Z Natalią znam się od wielu lat. Występowałyśmy w jednym teatrze i rzeczywiście kiedy jeszcze byłam brunetką, to zdarzały się zabawne sytuacje - twierdzi Natasza Urbańska.

- Ostatnią piosenką w musicalu „Metro” jest utwór „Litania”. Bardzo trudno ją zaśpiewać i - co ciekawe - to właśnie dzięki niej zaistniała Edyta Górniak. Naprawdę trzeba mieć doskonały warsztat, bo tam są takie dźwięki, które natychmiast obnażają wszelkie wokalne niedoskonałości. Moi znajomi, którzy oglądali tę sztukę, po wyjściu mówili: „Ale ta Natasza tę Litanię śpiewa!”. A utwór oczywiście wykonywała Natalia (śmiech) - opowiada. - Ta przepiękna kobieta to wielki skarb, wielki głos i wielkie serce. Gratuluję jej i bardzo się cieszę, że jest w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Trzymam za nią mocno kciuki - dodaje Natasza Urbańska.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Czy wy też widzicie podobieństwo między artystkami?

„Make Me Over. Wielka zmiana” w środę o godz. 21:00 w POLSAT CAFE.
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 21:55 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Co na to „Tamta dziewczyna”?
Natasza Urbańska: Cieszę się, że jestem częścią tej historii
Natalia Krakowiak najlepsza! Zobacz, jak królowała na scenie
Minge, Horodyńska i Mańka zmieniają Polaków
Natalia Krakowiak: Czeka mnie dużo niespodzianek

Komentarze
© Polsat 2019