2018-04-30

Andrzej Grabowski: Oceniłem ponad 750 tańców

0

Juror „Dancing with the Stars” rozmawiał z fanami podczas wideoczatu. Andrzej Grabowski opowiedział o tym, jakimi kryteriami się kieruje, przyznając noty tańczącym, kto sprawił mu największą niespodziankę podczas bieżącej edycji show oraz zdradził, co dalej z serialem „Świat według Kiepskich”.

- Czy sprawiedliwie odpadł z programu Dariusz Wieteska? - dopytywali widzowie. - Widocznie głosujący podzielili naszą opinię - odparł juror. Nie opadają także emocje w sprawie Angeliki Muchy. Niektórzy fani wciąż nie mogą przeboleć, że w „Tańcu z Gwiazdami” nie ma już popularnej youtuberki. Andrzej Grabowski również żałuje, że „królowa Instagrama” nie przeszła do dalszego etapu rywalizacji. - Ja żałuję każdego, kto odpada z programu. Sądząc po jej reakcji był to wielki cios. Dwudziestoletnia dziewczyna, która ze świata internetu weszła w wielki blichtr, odpada w momencie, kiedy poczuła przyjemność z tańca, to musiało być dla niej przykre - przyznał aktor. A odpadnięcia kogo spośród wszystkich edycji, jakie miał okazję sędziować, żałuje najbardziej? - Izu Ugonoh. Kiedyś tańczył w stroju amerykańskiego marynarza. Do dziś widzę to przed oczami. To było coś fantastycznego - stwierdził.

Juror zdementował także plotkę, jakoby miał wystąpić w finałowym odcinku show. - W finale zatańczą dwie pary, które tam dojdą. Ja już swoje zatańczyłem - dodał, odnosząc się do nieoczekiwanego popisu na parkiecie z Janją Lesar w szóstym odcinku „Dancing with the Stars”. Jaka jest opinia jurora o „Popku”? - Bardzo się rozwinął. Był toporny. Dalej jest to kwadratowy, mocny facet, który nigdy nie będzie tancerzem. Myślałem, że będzie sobie robił tak zwane jaja. Nic podobnego! Gdyby wszyscy się tak przykładali, być może ten program stałby na jeszcze wyższym poziomie - akcentował odtwórca roli Ferdka Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. A czy doczekamy się kontynuacji kultowego sitcomu? - W czerwcu spotykamy się, aby nagrywać kolejne odcinki - zdradził Andrzej Grabowski.

Jak czuje się ceniony aktor teatralny i filmowy w roli jurora „Tańca z Gwiazdami”? - Coraz lepiej - odparł Grabowski. - Przychodząc do tego programu niewiele na temat tańca wiedziałem - stwierdził „Goebbels” z serialu „Pitbull”. - Nie chcę powiedzieć, że teraz jestem doskonały, ale jednak to już ósma seria. Oceniłem około 750 tańców, więc wiem więcej i czuję się lepiej - dodała artysta.

Podczas wideoczatu aktor opowiedział także o swojej karierze teatralnej. Wymienił role, z których jest szczególnie dumny i które tak naprawdę przynoszą mu chlubę. A jakie hobby ma Andrzej Grabowski? - Jeździłem konno, jeździłem na motocyklu. Dużo czytam książek. Podstawowym moim hobby jest jednak mój zawód, z czego bardzo się cieszę - zwierzył się aktor.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Jakiej muzyki słucha? Kto jest jego ulubionym polskim wykonawcą? O co jeszcze zapytali wielbiciele „Tańca z Gwiazdami” i talentu Andrzeja Grabowskiego?

Zobacz zapis czata:

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Ola Jordan: Ocenianie jest prostsze niż taniec
Iwona Pavlović: Moi faworyci do Kryształowej Kuli?
Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
Popek i jego dzieciństwo? „Teraz wszystko dla córki!”
Dariusz Wieteska: Z każdym odcinkiem czuję się pewniej
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Beata Tadla: Kolekcjonuję piękne wspomnienia
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020