2018-04-26

„Przyjaciółki” - odcinek 131: Czy Wiktor pozna prawdę?

0

Zuza, Inga i Anka uważają, że powinien, nawet wbrew woli Patrycji... Wiadomość o tym, że żona Jeleńskiego może być w ciąży, która zagraża jej życiu, elektryzuje przyjaciółki. Kobiety chcą same poinformować go o problemach żony. Co na to Patrycja? I skąd dziewczyny wiedzą o tym, że może pojawić się dziecko?

Podczas wizyty u lekarza Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. Ginekolog ostrzega jednak, aby nie cieszyła się zbyt wcześnie, ponieważ może jej nie donosić...

W drodze do domu niespodziewanie spotyka Wikę i zaprasza ją do siebie. Dziewczyna obserwuje zachowanie Patrycji i nabiera podejrzeń, szczególnie kiedy ta wymiotuje.

Przyjaciółki idą do mieszkania Doroty. Zuza uważa, że Wika ma zły wpływ na całą grupę. Weronika podczas kolacji ujawnia sekret Patrycji, sugerując jej, aby nie jadła surowej ryby podczas pokazu robienia sushi. Markiewicz zasugerowała wówczas, że potrzebne jest nie sushi, a sake. Tak naprawdę Zuza jest jednak wściekła, ponieważ martwi się o życie przyjaciółki. Sugeruje, że postradała zmysły od „wielkiej miłości”. Wika nic z tego nie rozumie, bo nie wie o chorobie żony Jeleńskiego. Do tego jej zachowanie zaczyna powoli irytować wszystkie dziewczyny. Czy znajomość z Weroniką przetrwa próbę czasu?

Inga, Anka i Zuza zastanawiają się przy kawie, jak pomóc Patrycji. Podejrzewają, że Wiktor nie wie, jakie zagrożenie dla żony może mieć ciąża. Postanawiają go uświadomić. Kiedy docierają do kancelarii Jeleńskiego, przypadkiem wpadają na Patrycję. Dziewczyna domyśla się, o czym chcą rozmawiać z jej mężem. Oznajmia, że jeżeli powiedzą mu o jej chorobie, to koniec z ich przyjaźnią. - Jeśli to zrobicie nie chcę was widzieć już nigdy w życiu - krzyczy kobieta.

Jak zareagowały dziewczyny? Czy zdecydowały się działać wbrew woli Patrycji? Czy Wiktor Jeleński poznał wreszcie prawdę?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 131

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 130: Czy ona jest matką Anki?
„Przyjaciółki” - odcinek 129: Jaką matką jest Anka?
„Przyjaciółki” - odcinek 128: Czy Jasiek pozna prawdę?
„Przyjaciółki” - odcinek 127: Zawierucha u Strzeleckich
„Przyjaciółki” - odcinek 126: Wszystko dla dobra dzieci

Komentarze