2018-04-25

„Umów się ze mną”: Kocica znalazła kocurka?

Kogo w ósmym odcinku randkowego show ugodziła strzała amora? Tym razem dla uczestniczek „Take Me Out” liczyło się nie tylko wnętrze singli, ale m.in. także… gusta kulinarne. Jak wyglądała zabawa w programie prowadzonym przez Piotra Gumulca?

Czterech panów stanęło przed szansą pójścia na randkę z którąś z trzydziestki atrakcyjnych singielek. - Jak zauroczyć dziewczynę? Jest jedna prosta reguła: nie ma reguł! - powiedział Piotr „Guma” Gumulec na powitanie. Prowadzący show przygotował także niespodziankę dla jednej z uczestniczek. Słynąca z licznych wpadek geograficznych Olivia, otrzymała globus. Jak się okazało, na pożegnanie z programem.

Kto jako pierwszy walczył o romantyczne sam na sam? Konrad z Wrocławia spodobał się większości uczestniczek. Ale nie wszystkim. - Musztardowe spodnie nie są za bardzo w moim stylu. Wolę dresy - wskazała Mery. - Wysoki, przystojny, z fajnym stylem - inną opinię miała Iza.

Konrad zaprezentował się jako człowiek o wielu zainteresowaniach. Oprowadza wycieczki, uczy jak radzić sobie ze stresem, strzela, inwestuje i produkuje muzykę. Do tego dużo podróżuje. Co na to singielki? - Przekonał mnie na razie tylko bordową koszulą - uznała Jasia. Weronikę natomiast interesowało, czy je mięso? - Uwielbiam wołowe, mielone mięso i opycham się nim do nieprzytomności - przyznał Konrad. I to właśnie z nią wybrał się na spotkanie. - Oprócz kuchni zjednały nas podobne charaktery - podkreślił.

Drugi do randkowej rywalizacji stanął Jarek z Otwocka. Zaledwie osiem dziewczyn było w pierwszej chwili zainteresowane bliższym poznaniem mężczyzny. - Już widzę Hiszpana, a ty mi przyprowadzasz nauczyciela chemii z podstawówki - tłumaczyła Natalia, która nacisnęła przycisk eliminujący kandydata.

Czy dziewczyny dostrzegły w singlu jakieś atuty? - Ja jestem bardzo ciekawa osobowości. Jesteś dojrzały i spokojny - powiedziała Kinga. - Ma dobrą prezencję - dodała Aga. Jarek, który z zawodu jest informatykiem, a prywatnie lubi biegać i grać w bilard, nie miał wątpliwości z kim chce spędzić więcej czasu po programie. Była to Kinga. - Rozpłynąłem się, gdy powiedziała, że dla niej istotna jest osobowość - podsumował.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

- Niech ciasto pozna sos. Singlu, pokaż się! - zaprosił na scenę kolejnego uczestnika „Guma”. Oto Arek z Poznania. Jak dużo białych lampek pozostało przy stanowiskach wybierających dziewczyn? 27. A co z pozostałymi? - Myślę, że jest w stanie przebić mnie ilorazem inteligencji - powiedziała Olivia i przycisnęła czerwony przycisk.

Okazało się, że uczestnik show jest sprzedawcą, a wartością, którą kieruje się w życiu jest honor i to właśnie słowo wytatuował sobie na przedramieniu. Ważni są dla niego bliscy i przyjaciele.

Niczym magnes podziałała również świadomość, że Arek ćwiczy brazylijskie jiu-jitsu i hobbystycznie zajmuje się dziennikarstwem. Tyle zachwytów… - Wygląda na zamulonego - uznała Boneka. - Nie jest nudny! - stwierdziła Nati. Wybranką okazała się Iza. - Będę taką jego Małą Mi - stwierdziła dziewczyna.

Ostatnim z panów, który chciał tego wieczoru umówić się na randkę, był Janek z Warszawy. Jego image, w tym tatuaż na klatce piersiowej przykuł uwagę większości uczestniczek „Take Me Out”. Pati natomiast nie spodobało się, że miał skarpetki-stópki. - Jestem zmieszana jak Janka styl. Ciekawe, czy jest równie szalony jak jego marynarka? - żartowała Olivia. - Lubię niebanalnych ludzi - chwaliła chłopaka Paulina.

Z filmu promocyjnego wynikało, że singiel jest trenerem personalnym. Część uczestniczek nie poczytywała jednak tego jako zaletę. Wytykały również, że przesadnie dba o siebie. - Jesteś czułym, fajnym człowiekiem - stwierdziła z kolei Jasia. - Kocica poznała swojego kocurka - skomentowała Ola. A kto wybrał się na prywatne spotkanie? Janek dostrzegł „to coś” w Jasi. - Urzekła mnie uśmiechem i intelektem - stwierdził. Mają szanse na związek?

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 8

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
„Umów się ze mną”: Olivia opuściła program! Dlaczego?
„Umów się ze mną”: Jeden kosz i trzy randkowe sukcesy
„Take Me Out”: Ten pączek miał wyjątkowe nadzienie
„Umów się ze mną”: Co się stanie, gdy hokus pozna pokus
Gwiazda „Umów się ze mną. Take Me Out” pokaże się nago
Cztery na cztery! Taki napęd tylko w „Umów się ze mną”
„Umów się ze mną”: Tylko on się spodobał, a reszta „out”
„Umów się ze mną”: Wiemy, kto tym razem pójdzie na randki
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!