2018-04-25

„Przyjaciółki”: Patrycja jest w ciąży! Ale co dalej?

0

Jak na nowinę zareagują Inga, Anka i Zuza? Kto jeszcze o tym wie? Pytań rodzi się wiele... Czy zdrowiu żony Wiktora Jeleńskiego, ostrzeganej przez lekarza, nic nie grozi? Jak szybko przyszła mama zdecyduje się poinformować o wszystkim męża?

Mecenas Jeleński wielokrotnie namawiał Patrycję na dziecko, twierdząc, że potomek uczyni go „spełnionym”. Pod wpływem perswazji mężczyzny, małżonka Wiktora zdecydowała się na odstawienie antykoncepcji hormonalnej. Stało się tak mimo ostrzeżeń ginekologa, że kolejna ciąża może zagrażać jej życiu. Podczas wizyty u lekarza Patrycja dowiedziała się, że jej starania odniosły skutek i jest w ciąży.

Wkrótce w mieszkaniu Wiktora i Patrycji zjawiła się Weronika. Dziewczyna zwróciła uwagę na zachowanie Patrycji i nabrała podejrzeń - zauważyła m.in. jak jej znajoma nagle wymiotuje. Czy była dostatecznie dyskretna?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Los sprawił, że wszystkie kobiety spotkały się na kolacji u Doroty. Ta z kolei przygotowała dla dziewczyn nie lada niespodziankę - zaprosiła japońskiego mistrza kuchni, aby ten na bieżąco przyrządzał dla pań sushi. Na widok ryby Patrycja zaczęła zachowywać się w nietypowy sposób. Obecni na przyjęciu nabrali podejrzeń.

Jak zachowała się Weronika? Czy wyjawiła sekret Patrycji? Wobec kogo okazała się lojalna?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 131

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Wiktor chce adoptować syna Patrycji
„Przyjaciółki” uwielbiają wspólne dni na planie

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze