2018-04-24

„Littlemooonster96” mocno przejęła się po odpadnięciu

0

Angelika Mucha werdykt w „Tańcu z Gwiazdami” odebrała ze łzami w oczach. Internetowa celebrytka potrzebowała czasu, żeby otrząsnąć się po decyzji widzów. „Littlemooonster96” bardzo przeżyła koniec przygody z „Dancing with the Stars”, ale postanowiła przerwać milczenie. O czym poinformowała swoich fanów?

„Littlemooonster96” znana jest z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem jej followersi na próżno wyczekiwali w swoich komputerach i smartfonach nowych wpisów Angeliki Muchy. Dopiero po kilkudziesięciu godzinach uczestniczka  „Tańca z Gwiazdami” zdecydowała się na zamieszczenie posta. Widać, że zakończenie przygody z tanecznym show kosztowało ją wiele emocji. Trudno się dziwić, bowiem swój udział w programie traktowała jako przygodę życia i próbę zmierzenia się z samą sobą. Co napisała?

- Ostatnie trzy miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam, to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko, by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, że nie idę do tego programu, by go wygrać, tylko po to, by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego. A to właśnie mi się udało. Dla samej siebie wygrałam - brzmi wpis „Littlemooonster96. - Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety, to kiedyś musiało się skończyć. Wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa - dodała.

 

Po dwóch dniach milczenia, wydaje mi się, ze jestem w stanie w końcu cokowliek od siebie napisać. Ostatnie 3 miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam- to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, ze nie idę do tego programu by go wygrać, tylko po to by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego, a to właśnie mi się udało, także dla samej siebie- wygrałam. Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety to kiedyś musiało się skończyć, wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa. Chciałam Wam bardzo podziękować za całe wsparcie i wszystkie smsy, dzięki którym dotrwalismy aż do 7 odcinka. Dziękuje tez za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny. Jednak najbardziej chciałbym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie @rmaserak 🌟💃🏼 Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. Dziekuje 💖

Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)

Najbardziej znana polska fanka Justina Biebera podziękowała wszystkim, którzy wspierali jej taneczne popisy. - Chciałam Wam bardzo podziękować za całe wsparcie i wszystkie esemesy, dzięki którym dotrwaliśmy aż do siódmego odcinka. Dziękuje też za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny - podkreśliła Angelika Mucha.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

„Littlemooonster96” nie zapomniała o swoim tanecznym partnerze - Rafale Maseraku. Specjalny fragment posta, dedykowany tancerzowi, jest pełen emocji i wdzięczności. - Najbardziej chciałabym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie - Rafał Maserak. Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inną osobą. Dziękuje Ci za największą lekcję życia - każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to, że dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. Dziękuję - brzmi wpis.

Czy Angelika Mucha wróci jeszcze do tańca?

Michał Pogodowski

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Dwa tańce, dwie szanse i zostały cztery pary
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...

Komentarze
© Polsat 2020