2018-04-23

Sławomir: Dobrze wychodzę na słuchaniu żony

0

Wokalista opowiedział o swoim życiu w programie „Między słowami”. W rozmowie z Hanną Lis na antenie Polsat Cafe Sławomir Zapała zdradził, jaki jest jego przepis na sukces. Podzielił się informacjami o życiu prywatnym oraz uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej relacji z Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz.

- 140 milionów odsłon teledysku „Miłość w Zakopanem”. Jak to się robi? - pytała Hanna Lis. - Po prostu dobra piosenka. To był utwór, którym podziękowałem fanom za to, że wsparli płytę. Ta energia się udzieliła - powiedział. Okazuje się, że pierwszy album Sławomir wydał za pieniądze zebrane od wielbicieli. - Wykręciliśmy rekord Polski w crowdfundingu - podkreślił piosenkarz.

- Na koncertach gramy mocny fajny rock - deklarowała „Kajra”, żona Sławomira. A artysta apelował, aby chodzić na koncerty, bo to na nich „czuje się tę energię”.

- Ile jest Sławomira w Sławomirze? - dopytywała prowadząca „Między słowami”. - Sto procent - odparł twórca przeboju „Ni mom hektara”. Razem z żoną opowiedzieli, skąd wziął się pomysł na twórczość z gatunku rock polo. Okazuje się, że kluczowe było wydanie piosenki „Megiera”. Co jeszcze spowodowało, że oboje postawili na projekt pod nazwą „Sławomir”? Kto gra pierwsze skrzypce w tym duecie? - Ja jestem miły, a „Kajra” jest sobą - żartował Zapała.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Twórca w rozmowie z Hanną Lis odniósł się także do swojego występu w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie w brawurowy sposób naśladował Tinę Turner czy Grzegorza Turnaua. Piosenkarz wspomina ten czas z sentymentem. - Czy marzysz o tym, aby wydać płytę, która pokazuje pełnię twoich możliwości wokalnych? - dopytywała prowadząca program. - Myślę, że to błąd, jeśli chce się pokazać możliwości wokalne. Przede wszystkim trzeba zaśpiewać piosenkę i coś przekazać - stwierdził wokalista.

„Kajra” i Sławomir przyznali, że cały czas śpiewają wspólnie w domowym zaciszu. - Działacie trochę jak jeden organizm - powiedziała Lis, odnosząc się do małżeństwa Sławomira i Magdaleny. - Na pewno się uzupełniamy - przyznał artysta, dodając, że jego partnerka ma świetny zmysł organizacji. - Jak słucham żony, to dobrze na tym wychodzę - akcentował.

„Między słowami” w niedzielę o godz. 15:30 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Andrzej Chyra: Moją największą siłę stanowią wyzwania
Katarzyna Nosowska uczy dystansu do siebie
Piotr Stramowski: Chcę zagrać Batmana!
Małgorzata Szumowska: Nagrody są dla mnie ważne
Doda w „Między słowami”: Jest we mnie trochę z kujona
Patrycja Markowska: Warto walczyć póki starczy siły

Komentarze
© Polsat 2020