2018-04-20

Kasia Stankiewicz i Michał Wiśniewski dla gwiazd tańca

0

Goście specjalni zaśpiewali swoje hity w siódmym odcinku show. Które przeboje Michała Wiśniewskiego i Kasi Stankiewicz porwały do tańca uczestników „Dancing with the Stars”? Czy takie muzyczne tło okazało się dla nich dodatkową motywacją?

„Taniec z Gwiazdami” wkracza w decydującą fazę. Nadszedł czas, żeby po raz pierwszy w ósmej edycji każda z par wykonała po dwa tańce. Zobaczyliśmy m.in. tango, paso doble, sambę, foxtrota i walce.

W tak wyjątkowym odcinku nie mogło zabraknąć dodatkowych atrakcji. Pary zawirowały na parkiecie w rytm „A wszystko to, bo Ciebie kocham” Michała Wiśniewskiego oraz utworu „Ruchome piaski”, który zaśpiewała Kasia Stankiewicz.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Co ciekawe, Michał Wiśniewski jest jedną z nielicznych gwiazd, których dotąd nie udało się namówić na udział w „Tańcu z Gwiazdami". Natomiast Kasię Stankiewicz podziwialiśmy w piątej edycji programu, wiosną 2016 roku. Piosenkarka tańczyła w parze z Tomaszem Barańskim.

Co jeszcze wydarzyło się na parkiecie? Gwiazdy zatańczyły specjalnie dla swoich bliskich, dedykując im występy, np. Beata Tadla dla syna Janka, Angelika Mucha dla swoich dziadków, a Darek Wieteska dla starszych sióstr. Emocji nie brakowało.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 7

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Dwa tańce, dwie szanse i zostały cztery pary
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...

Komentarze