2018-04-16

Iwona Pavlović: Moi faworyci do Kryształowej Kuli?

0

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” rozmawiała z fanami na wideoczacie. Iwona Pavlović zdradziła, kto jej zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo w szóstej edycji show, co sądzi o pozostałych jurorach, jakiej muzyki słucha oraz… w jakim kolorze włosów czuje się najlepiej.

- Jeszcze trzy tygodnie temu nawet nie wiedziałam, co to jest Facebook, a ja jestem na czacie! Świat się kręci! Mam już też konto na Instagramie - cieszyła się jurorka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Co interesowało internautów? Pytali, czy każdego można nauczyć tańczyć? - Tak - odpowiedziała mistrzyni. - Zależy tylko na jakim poziomie. Bo ktoś będzie tańczył słynne dwa na jeden i dalej nie pójdzie - dodała Pavlović. A kto uczył sztuki tańca dzisiejszą jurorkę najsłynniejszego tanecznego show wszech czasów? - Maria Jolanta Felska. To w moich latach najlepszy trener w Polsce. Nawet z innych miejscowości ludzie przyjeżdżali do Olsztyna, aby tańczyć u niej. Uczyła mnie kijem i marchewką - przyznała Iwona Pavlović.

Który uczestnik lub uczestniczka według „Czarnej Mamby” zasługuje na Kryształową Kulę? - Nie możemy oceniać dnia przed zachodem słońca, jednak tanecznie w pierwszej trójce są: Beata Tadla, Kasia Dziurska i Popek - powiedziała tancerka. - Nie zawsze taniec idzie w parze z wygraną, dużo zależy od was - zwróciła się do osób wysyłających esemesy.

Jak Iwona Pavlović postrzega „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? - To program rozrywkowy z elementami profesjonalnego oceniania - przyznała. Zdradziła również, że w swoich czarnych włosach jest po prostu sobą.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

W szóstym odcinku programu na parkiecie nieoczekiwanie pojawił się sędziujący w show Andrzej Grabowski. W jaki sposób odebrała jego popis? - Andrzej jest przeuroczy. Schudł 30 kilogramów i dostał skrzydeł. Cieszmy się z tego. Bawmy się, tańczmy i radujmy - akcentowała Pavlović.

Internauci pytali również o kwestie prywatne. Interesowało ich, jakiej muzyki słucha mistrzyni tańca. - Zasłuchuję się Kortezem. Znam słowa na pamięć, wchodzi w moje serce - zadeklarowała Iwona Pavlović.

O czym jeszcze opowiedziała pochodząca z Warmii mistrzyni tańca?

Zobacz zapis czata:

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
Popek i jego dzieciństwo? „Teraz wszystko dla córki!”
Dariusz Wieteska: Z każdym odcinkiem czuję się pewniej
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Beata Tadla: Kolekcjonuję piękne wspomnienia
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2018