2018-04-15

„W rytmie serca” - odcinek 21: W potrzasku

W Kazimierzu ukrywają się groźni bandyci, którzy zmuszają Adama Żmudę, by im pomógł, operując rannego. Tarapaty, w które wpadł młody doktor, pozwalają mu jednak wreszcie dowiedzieć się, kto jest jego ojcem. Czy dzięki temu spotkaniu życie obu mężczyzn ulegnie zmianie?

W okolicy Kazimierza Dolnego grasują niebezpieczni przestępcy, wśród których znajduje się jeden ranny rzezimieszek. Na komisariacie pojawia się prokurator i zabrania Weronice (Maria Dębska) oraz Szarkowi (Dariusz Toczek) poinformować o zagrożeniu mieszkańców miasteczka.

Tymczasem Adam (Mateusz Damięcki) zostaje podstępem zwabiony do jednego z domów, w którym ukrywają się bandyci. Przestępcy grożą mu bronią i zmuszają do przeprowadzenia operacji w warunkach polowych.

Pod budynkiem, w którym przebywają, pojawia się ojciec doktora Żmudy. Próbuje pomóc synowi i obezwładnia jednego z nich, jednak sytuacja szybko się odwraca i Wilczyński (Artur Żmijewski) dołącza do grona zakładników.

Młody lekarz domyśla się, kim jest bohaterski mężczyzna. - Masz mi coś do powiedzenia? - pyta go Adam.

Zaniepokojona Maria (Barbara Kurdej-Szatan) alarmuje Weronikę, że ma złe przeczucia odnośnie do ojca Grzesia (Borys Wiciński). - Myślę, że Adamowi coś się stało - mówi pielęgniarka.

Policjantka z Szarkiem wkraczają do akcji. Dochodzi do strzelaniny. Ojciec Adama, ratując życie Weroniki, zostaje ranny.

Czy podczas strzelaniny polało się więcej krwi? Czy ktoś zginął? I czy Weronika zdecyduje się na romans z prokuratorem Siedleckim (Antoni Pawlicki)?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 21

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 20: Tajemniczy wielbiciel
„W rytmie serca” - odcinek 19: Rozstanie
„W rytmie serca” - odcinek 18: Grzechy przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 17: Przyjaciółka taty
„W rytmie serca” - odcinek 16: Kłopotliwy sekret

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: