2018-04-13

Uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” na zdjęciach z lat 90.

0

Jak wyglądali ponad dwadzieścia lat temu? Poznajecie ich? Jakie stroje i fryzury nosiły gwiazdy „Dancing with the Stars”? Czego wtedy słuchali i gdzie się bawili? Przenieśmy się do tamtych czasów. Bohaterowie show chętnie wracają do minionych chwil.

W szóstym odcinku programu widzowie, tancerze i jurorzy powrócili do lat 90. Rywalizujące pary zatańczyły do hitów kultowych dziś zespołów: Backstreet Boys, Roxette, Ace of Base, 2 Unlimited czy Dr Alban. Zobaczyliśmy również stroje, fryzury i makijaż z tamtych lat! Były więc ostre kolory i trochę za duże ubrania. A jak minioną dekadę wspominają gwiazdy i tancerze?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

- W latach dziewięćdziesiątych chodziłam do liceum, a na mojej głowie obowiązkowo rządziła trwała ondulacja i modny wówczas alf, czyli grzywka, której nazwa wzięła się od czupryny Alfa - bohatera popularnego w tych czasach serialu. Wyglądałam jak pudel połączony ze Schwarzeneggerem! Wypchane poduszkami ramiona i noszenie ubrań o trzy rozmiary za dużych było wtedy na czasie, więc sylwetka nie prezentowała się w tym najlepiej - wspomina ze śmiechem Beata Tadla.

- W latach dziewięćdziesiątych zacząłem naukę tańca. Miałem wtedy dziesięć lat - mówi Rafał Maserak. - W 1998 roku sięgnąłem z Kamilą Kajak po wicemistrzostwo Polski w dziesięciu tańcach. Była wtedy wśród par tanecznych moda na takie sesje zdjęciowe i my też sobie taką zrobiliśmy. Była to zresztą moja pierwsza profesjonalna sesja w życiu. Te nastoletnie lata, to był chyba mój najszczęśliwszy okres - wskazuje.

- Urodziłam się dokładnie w 1998 roku, wiec mało pamiętam z tego okresu. Jedynie zdjęcia przypominają mi o moich pierwszych krokach czy wakacjach - mówi Angelika Mucha, czyli Littlemooonster96.

- Był to dla mnie czas pierwszych intensywnych treningów tanecznych pod okiem Roberta Kupisza w jego szkole w Kielcach. Właśnie tam sięgnąłem również po swoje pierwsze sukcesy i medale. To był dla mnie fajny okres, który ukształtował mnie na całe życie - wspomina Tomasz Barański.

- Rok 1991 to było moje pierwsze spotkanie z tańcem. W ramach zajęć w gimnazjum mieliśmy możliwość nauki tańca. Moja męska klasa w technikum metalurgicznym jakoś się do tego nie paliła, więc poszedłem sam z inną klasą. Tam zostaliśmy dobrani w pary i tak to się zaczęło. Przez trzy miesiące tańczyliśmy razem, a u mnie już tak zostało i tańczę do dziś - opowiada swoją historię Jan Kliment, który naukę tańca rozpoczął późno, gdy miał 17 lat.

- Tamte lata kojarzą mi się z beztroskim czasem, pierwszymi miłościami, licznymi obozami, sportem i zabawą. Byłam wiecznie uśmiechniętym dzieckiem, którego zawsze było wszędzie pełno - opowiada Kasia Dziurska.

- W 1998 roku, po sześciu latach studiów, skończyłem medycynę na kierunku lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Cały ten czas spędziłem z nosem w książkach. Nie było czasu na imprezy i beztroskę. Ale i tak dobrze wspominam ten czas - mówi Krzysztof Gojdź.

- Muzyka tamtego czasu miała na mnie duży wpływ. To był czas mojej podstawówki. Pamiętam, że brałem wtedy udział w takiej mini-liście przebojów, gdzie do oryginalnej muzyki z magnetofonu w przebraniach udawaliśmy popularnych wykonawców. Bardzo chciałem zaśpiewać kawałek zespołu IRA „Bierz mnie”, ale starsze siostry stwierdziły, że to za ostry numer i skończyło się na jakimś Varius Manx. Dotąd, gdy słyszę coś z tamtych lat, na przykład takie „Coco Jumbo”, momentalnie przenoszę się do tamtych beztroskich czasów - przyznaje Dariusz Wieteska.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 6

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oni pożegnali show po tanecznej podróży w przeszłość
Michał Malitowski zdradził kilka tajemnic „Tańca z Gwiazdami”
Ola Jordan w pięciu odsłonach. Która najlepsza?
Sentymentalny odcinek, ale dla nich... bez sentymentów
Popek i jego dzieciństwo? „Teraz wszystko dla córki!”
Dariusz Wieteska: Z każdym odcinkiem czuję się pewniej
„Polski piątek” w „Tańcu z Gwiazdami”. Ich pechowy dzień
Beata Tadla: Kolekcjonuję piękne wspomnienia
Hej, wesele tańcowało! Ale dla nich to już koniec show...
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2018