2018-04-12

„Przyjaciółki” - odcinek 129: Jaką matką jest Anka?

0

W rodzinie Strzeleckich sytuacja staje się coraz trudniejsza, a atmosfera gęstnieje. Na spory małżeńskie nakładają się kłopoty z dziećmi, a swoje trzy grosze dokłada teściowa Pawła - Halina. Czy rodzinie prawników uda się pokonać problemy?

Paweł Strzelecki ma pretensje do całego świata. Obwinia domowników o to, że nie może znaleźć swoich dokumentów. Krzyczy na syna, bo zrobił sobie kolczyk w języku. Ance też się to nie podoba, ale jest wstrzemięźliwa w piętnowaniu chłopca. W sukurs przychodzi Strzeleckiemu jego teściowa, która od jakiegoś czasu mieszka z rodziną adwokatów.

- Nie zamierzasz chyba na to pozwolić - mówi z wyrzutem w kierunku córki. - Przecież Stasiek wyglądał jak recydywista, twój mąż miał rację - dodaje. Dochodzi do kłótni. Halina zarzuca córce, że jest złą matką i ciągle usiłuje ją wychowywać.

Tymczasem Strzelecka widzi przez okno Pawła i Wikę wysiadających z samochodu. Okazuje się, że byli razem na squashu. Anka nie wie, co myśleć o ich relacji. Dodatkowo wieczorem między prawniczką a jej matką dochodzi do ostrego spięcia w towarzystwie Wiki. Skutki pyskówki są znaczące…

Julka Strzelecka spotyka się z Rafałem, doktorem architektury. Całuje się z nim w samochodzie, a następnie zaprasza mężczyznę do domu. Skonfundowani rodzice z trudem akceptują tę sytuację, biorąc pod uwagę poprzednie nieudane małżeństwo Julki. Mimo to wydają się akceptować nowego wybranka dziewczyny. Jak potoczą się losy starszego mężczyzny i studentki?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Zuza jest zaniepokojona. Jasiek zostawił wiadomość, że musi na jakiś czas wyjechać. Kobieta dzwoni do jego salonu samochodowego i dowiaduje się, że wziął urlop. Obawia się, że Jasiek poznał prawdę o ojcostwie Grzesia. Boi się też, że mężczyzna może mieć raka i ukrywa to przed nią. Wspólnie z Patrycją jadą do szpitala, w którym badany był Jasiek. Tam potwierdzają się ich złe przeczucia…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 129

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 128: Czy Jasiek pozna prawdę?
„Przyjaciółki” - odcinek 127: Zawierucha u Strzeleckich
„Przyjaciółki” - odcinek 126: Wszystko dla dobra dzieci
„Przyjaciółki” - odcinek 125: Męski problem Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 124: Tajemnica Wiki i Kuby

Komentarze
© Polsat 2019