2018-04-05

„Przyjaciółki” - odcinek 128: Czy Jasiek pozna prawdę?

0

Wokół związku Zuzy Markiewicz znów zaczyna robić się gorąco. Prawniczka podejrzewa, że jest w drugiej ciąży, a Wika zaczyna interesować się jej partnerem. Jak zareaguje Markiewicz? Wiele wskazuje na to, że jej tajemnice mogą wkrótce ujrzeć światło dzienne…

Podczas zakupów w warzywniaku Zuza zaczyna odczuwać zachcianki, które miewała w czasie ciąży. Ta sytuacja bardzo ją niepokoi, bowiem niedawno urodziła pierwszego syna, Grzesia. Wykonując badania DNA, starała się rozwiać wątpliwości związane z ojcostwem chłopca. Okazało się, że najprawdopodobniej jej partner, Jasiek, nie jest jego tatą. Wszystko wskazuje na to, że Grzesio to owoc romansu z szefem ochrony banku - Markiem.

Zuza robi wszystko, aby obaj mężczyźni nie dowiedzieli się o jej wątpliwościach. Kolejne dziecko skompilowałoby również jej plany zawodowe. Coraz częściej bywa bowiem w banku i zaczyna coraz mocniej angażować się w pracę, często wbrew woli Jaśka. Lojalnie uprzedza partnera, że być może jest w ciąży, na co mężczyzna reaguje wręcz euforycznie.

Bankierka sceptycznie podchodzi też do zacieśniającej się znajomości Patrycji z Wiką. Podczas wspólnego spotkania z przyjaciółkami informuje je, że nie wierzy w czyste intencje Wiktorii. Inga, Patrycja i Anka zarzucają Zuzie uprzedzenia w stosunku do koleżanki.

Dziewczyny razem z Jaśkiem i Pawłem jadą grać w squasha. Anka chce, aby jej mąż częściej uprawiał sport, co ma mu pomóc w problemach z erekcją. Nieoczekiwanie okazuje się, że Patrycja zaprosiła do hali sportowej również Wikę. Jaśkowi i Pawłowi bardzo odpowiada jej towarzystwo. Wika kokietuje panów i robi sobie z nimi wspólne zdjęcia, co nie do końca podoba się ich partnerkom.

Podczas gry Jasiek ulega wypadkowi. Konieczna jest interwencja lekarza. Po wypadku na korcie mężczyzna dowiaduje się, że ma wrodzoną wadę uniemożliwiającą posiadanie dzieci. Jednocześnie Zuza orientuje się, że jednak nie jest w ciąży. Do Jaśka dociera, że to nie on jest ojcem Grzesia.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Jak zareaguje? Czy Zuzanna będzie w stanie wytłumaczyć mu wszystkie niuanse?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 128

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 127: Zawierucha u Strzeleckich
„Przyjaciółki” - odcinek 126: Wszystko dla dobra dzieci
„Przyjaciółki” - odcinek 125: Męski problem Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 124: Tajemnica Wiki i Kuby
„Przyjaciółki” - odcinek 123: Ślubna awantura

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2019