2018-03-29

„Przyjaciółki” - odcinek 127: Zawierucha u Strzeleckich

0

Nad relacją Anki i Pawła znów zbierają się czarne chmury. Czy kłopoty w sypialni pchną Strzeleckiego do kolejnego skoku w bok? Trudną sytuację dodatkowo komplikują podejrzenia wobec Julki. Córka małżeństwa prawników nie mówi rodzicom całej prawdy o swojej pracy. Skąd dziewczyna ma gotówkę?

- Tylko nie panikuj - powiedziała Julka Strzelecka do mamy, kiedy ta znalazła w jej torbie kilkaset złotych. - Gdzie i jak je zarobiłaś? Szlajając się po nocach z nie wiadomo kim? - wzburzyła się Anka, która wciąż ma w pamięci niedawne kłopoty z organami ścigania. Martwi się o bezpieczeństwo córki, która pokrętnie tłumaczy swoje źródła dochodu. Czy prawniczka usłyszy prawdę od Julki? Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Strzelecka odkrywa zainteresowanie córką ze strony dojrzałego mężczyzny. Czy Julia wchodzi w nowy związek? Co ukrywa przed rodzicami?

Tajemnice dziecka nie są jednak jedynym problemem Anki. Matka wywiera na nią presję i udziela wątpliwych rad dotyczących wychowania córki. Na domiar złego pożycie małżeńskie Strzeleckich weszło w fazę kryzysu. Paweł unika zbliżeń, tłumacząc to „wyższymi wartościami”. Tak naprawdę maskuje w ten sposób nierozwiązane problemy z erekcją. Wbrew namowom żony nie chce skorzystać z porady lekarza, zrzucając na kobietę odpowiedzialność za łóżkową niemoc.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

- W relacji między kobietą a mężczyzną cielesność nie jest najważniejsza - klaruje synom. Zaistniała sytuacja doprowadza Ankę do rosnącej frustracji. Paweł zaczyna topić swoje smutki w alkoholu. W jednym z lokali funduje prosecco atrakcyjnej blondynce. Między prawnikiem a kobietą rodzi się zainteresowanie. Czy relacja zakończy się jedynie na błysku w oku?

Czy Zuza powie Markowi, że to on jest ojcem jej dziecka? Czy Inga wróci do dawnego partnera? Jak potoczą się losy Doroty i Łukasza? Co wyniknie ze wspólnego spotkania przyjaciółek z Weroniką? Kim okaże się tajemnicza kobieta, która wprowadzi w Wikę w zakłopotanie? Okazuje się bowiem, że życie Weroniki kryje naprawdę wiele tajemnic…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 127

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 126: Wszystko dla dobra dzieci
„Przyjaciółki” - odcinek 125: Męski problem Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 124: Tajemnica Wiki i Kuby
„Przyjaciółki” - odcinek 123: Ślubna awantura
„Przyjaciółki” - odcinek 122: Pozory mogą mylić

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2019