2018-03-22

„Przyjaciółki” - odcinek 126: Wszystko dla dobra dzieci

Inga, Patrycja, Zuza i Anka mają problemy nie tylko z mężczyznami. Wiele czasu poświęcają również swoim córkom i synom. Także tym, którzy jeszcze się nie narodzili... Przed jakimi dylematami stają bohaterki serialu?

- Czy ty i tata znowu będziecie razem mieszkać? - pyta Hania, czym wprawiła Ingę w zakłopotanie. Kobieta zastanawia się, czy córka wie o jej intymnych relacjach z Andrzejem. - Chciałabyś? - stawia kurtuazyjne pytanie dziewczynce. Jak zareagowała? Czy naprawdę chce, by biologiczni rodzice ponownie się zeszli? I czy Andrzej zdoła znów przekonać do siebie byłą partnerkę? Mężczyzna nie odpuszcza i zaprasza ją do kina. A to tylko pretekst, aby doszło do kolejnego fizycznego zbliżenia… Jednak nie wszystko pójdzie zgodnie z jego planem… Jakie przeszkody pojawią się w relacji Ingi i Andrzeja?

Tymczasem Wiktor pragnie mieć z Patrycją kolejne dziecko. - Poradzę sobie - odpowiada zgorzkniały Jeleński na wątpliwości żony. Mężczyzna nie wie, że jego ukochana cierpi na poważną chorobę, a ciąża mogłaby zagrozić jej życiu. Zdesperowana kobieta wybiera się z Wiką do wróżki. Zamierza dowiedzieć się, czy będzie mogła ponownie zajść w ciążę. Co pokazały karty? Czy Patrycja może dać Wiktorowi upragnionego potomka?

Zuza chce powiedzieć Jaśkowi, że nie on jest ojcem Grzesia. Ale sytuacja się komplikuje. Jego matka dostaje wylewu, a Zuza znajduje ją w kuchni martwą i dochodzi do wniosku, że lepiej nie dobijać Jaśka informacją, że nie jest ojcem jej dziecka. Okazuje się jednak, że mężczyzna wie więcej, niż kobiecie mogłoby się wydawać. Markiewicz zastanawia, co począć w tych okolicznościach. Potrzebuje zwierzyć się i zasięgnąć rady przyjaciółek, także tych dawno nie widzianych…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 126

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 125: Męski problem Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 124: Tajemnica Wiki i Kuby
„Przyjaciółki” - odcinek 123: Ślubna awantura
„Przyjaciółki” - odcinek 122: Pozory mogą mylić
„Przyjaciółki” - odcinek 121: W walce o dobro rodziny

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: