2018-03-21

Dwa miliony biletów! Sukces filmu „Narzeczony na niby”

0

Produkcja Cyfrowej Strefy Twórców zdobyła serca Polaków. Dziękujemy! Zaczęło się od filmu „Najlepszy”, który obejrzało ponad 700 tysięcy widzów. „Narzeczony na niby” jeszcze bardziej przypadł do gustu kinomanom. Szybko przekroczył pierwszy milion, by finalnie przyciągnąć przed ekrany ponad dwa miliony widzów!

Główną bohaterką filmu jest Karina (Julia Kamińska), która ze wszystkich sił próbuje stworzyć szczęśliwy związek. Niestety, oddała serce mężczyźnie, który wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Pewnego dnia, a właściwie wieczoru, jedno niewinne zdarzenie zmieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Przy okazji okaże się, że nie tylko ona ma coś do ukrycia. A gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą w końcu musieli zrobić porządek w swoich związkach.

Na ekranie pojawili się też m.in.: Sonia Bohosiewicz, Dorota Kolak, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Mikołaj Roznerski. Za reżyserię odpowiadał Bartosz Prokopowicz („Chemia”), a od strony producenckiej filmem opiekowała się Agnieszka Odorowicz z Cyfrową Strefą Twórców.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne kinowe sukcesy Grupy Polsat.

Zobacz także:
Ponad milion widzów obejrzało film „Narzeczony na niby”
„Narzeczony na niby”, czyli nowe oblicze gwiazd ekranu
Piotr Adamczyk knuje, psuje i jest zły. Nie na niby!
„Narzeczony na niby” to dużo miłości i dużo wzruszeń
„Narzeczony na niby”, a śmieszy i wzrusza naprawdę
„Najlepszy”: Nowy smak zwycięstwa w kinie
„Najlepszy” - polski film, który daje nadzieję

Komentarze
© Polsat 2020