2018-03-16

Littlemooonster96: Taniec? Widzę już jakiś postęp

Angelika Mucha o swoich wrażeniach z „Dancing with the Stars”. Jak Littlemooonster96 radzi sobie po opuszczeniu świata wirtualnego? Czego najbardziej obawia się na parkiecie? Który taniec uważa za wyjątkowy?

Udział Angeliki Muchy w programie dla wielu osób był zaskoczeniem. Dlaczego królowa Snapchata zdecydowała się na występy w show? - Jeśli mam okazję przeżyć przygodę, coś czego normalnie bym nie przeżyła, to stwierdzam, że fajnie spróbować - tłumaczy. - Tańczyłam kiedyś taniec nowoczesny, ale to było w podstawówce i gimnazjum, także już jakiś czas temu. Nigdy nie próbowałam tańca towarzyskiego, więc zaczęłam od zera - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL.

Młoda gwiazda przyznaje, że najbardziej boi się występu, podczas którego zapomni wszystko, czego się nauczyła. - Jestem podekscytowana, ale i zestresowana. Świadomość, ilu ludzi to ogląda, to też ogromny stres. Mam jednak nadzieję, że dam sobie radę i że dzięki temu programowi będę bardziej zorganizowana. Na pewno będę się bardzo starać - podkreśla Angelika Mucha.

Za Littlemooonster96 są już pierwsze kroki na najsłynniejszym tanecznym parkiecie, a influencerka wyznaje, że na treningach idzie jej coraz lepiej. - Kiedy oglądam filmiki z pierwszych prób, to widzę już jakiś postęp. Rafał też mówi, że jest progres, więc muszę mu wierzyć (śmiech) - twierdzi. Tancerz potwierdza te słowa i chwali swoją uczennicę. - Na sali treningowej nie dotyka telefonu i wykonuje wszystkie moje polecenia. Jest bardzo pracowita - tłumaczy Rafał Maserak.

W drugim odcinku programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Angelika Mucha zaprezentowała swoje nowo zdobyte umiejętności przy akompaniamencie Justina Biebera. - Tańczyłam do piosenki swojego idola, więc był to dla mnie wyjątkowy taniec. Po występie trochę się jednak zasmuciłam ocenami jury - przyznała. Jak przystało na królową Snapchata obserwujący mogą śledzić jej poczynania również dzięki specjalnym relacjom w mediach społecznościowych. - Będziemy starać się robić live po każdym odcinku, żeby podziękować naszym fanom - dodaje.

Jak Angelika Mucha poradzi sobie w kolejnych odcinkach? Czy będzie potrafiła znieść krytykę? I czy Justin Bieber obejrzy jej występ?

Mona Mon

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Wiktoria Gąsiewska: Nie peszą mnie kamery
Popek nad życie kocha muzykę i córkę! A taniec?
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Tego nie było w telewizji
Jak Ola Jordan prezentuje się w „Tańcu z Gwiazdami”?
Znamy pierwszą decyzję w „Tańcu z Gwiazdami”
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Jaka jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?