2018-03-16

Jurorki show wspominają swój pierwszy weselny taniec

Iwona Pavlović i Ola Jordan zdradziły, co wydarzyło się wtedy na parkiecie! Co zapamiętały z tego wyjątkowego dnia? Mistrzynie tańca podzieliły się swoimi wspomnieniami przy okazji szczególnego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Uczestnicy programu spotkają się na wspólnym weselu.

Na parkiecie pojawi się stół, przy którym zasiądą wszystkie gwiazdy show. Te z kolei po raz pierwszy w historii wcielą się w postaci, których nie sposób nie spotkać na prawdziwym polskim weselu. Popek zagra weselnego muzyka, Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski - państwa młodych, a Rafał Maserak na ten jeden wieczór wcieli się w postać wodzireja.

Jakie jeszcze czekają nas niespodzianki? Nie zabraknie oczywiście odpowiednich przebojów: „Jedzie pociąg z daleka”, „Cudownych rodziców mam”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy „Żono moja”, który wykona na żywo zespół Masters.

Jak swój pierwszy weselny taniec wspominają jurorki „Tańca z Gwiazdami”? - Było profesjonalnie, ale też ciepło i normalnie. Przez nasz taniec przemawiała po prostu miłość. Tańczyliśmy walca angielskiego i przyznam szczerze, że nie potrafiłam ukryć wzruszenia. To był piękny, romantyczny taniec dokładnie taki, jaki sobie z Wojtkiem oboje wymarzyliśmy - wspomina Iwona Pavlović.

- Chociaż jesteśmy z Jamesem tancerzami i tańczymy w parze od osiemnastu lat, staraliśmy się, żeby nasz pierwszy taniec na weselu był bardzo normalny i wolny, czyli przytulany - do piosenki „Eternal Flame". Nie chcieliśmy robić dużego show. Był to nasz taniec, a nie turniej - opowiada Ola Jordan. - Goście jednak czekali na coś więcej i poprosili nas, żebyśmy zatańczyli dla nich coś specjalnego. Wykonaliśmy naszą ukochaną rumbę - dodaje nowa jurorka.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Beata Tadla: Kolekcjonuję piękne wspomnienia
Littlemooonster96: Taniec? Widzę już jakiś postęp
Wiktoria Gąsiewska: Nie peszą mnie kamery
Popek nad życie kocha muzykę i córkę! A taniec?
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Tego nie było w telewizji
Jak Ola Jordan prezentuje się w „Tańcu z Gwiazdami”?
Znamy pierwszą decyzję w „Tańcu z Gwiazdami”
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Jaka jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?