2018-03-14

Katarzyna Ankudowicz o odejściu z „Pierwszej miłości”

0

Serialowa Beatka zdradza, dlaczego żegna się z produkcją Telewizji POLSAT. Będzie tęsknić za „barBarianem”, przyjaciółmi i fanami, ale postanowiła spróbować szczęścia na nowej zawodowej drodze. Jaka będzie „Pierwsza miłość” bez Katarzyny Ankudowicz?

Kiedy gruchnęła wieść, że Beatka opuszcza Polskę, aktorka skomentowała sytuację w mediach społecznościowych. „Kochani! Swoją przygodę z #pierwszamilosc rozpoczynałam w towarzystwie - @ola_zienkiewicz.official, dziś po 5 latach grania Beatki, żegnam się w tym samym towarzystwie!” - napisała. Nie ujawniła co prawda swoich kolejnych planów zawodowych, ale oznajmiła: „czasem mamy luksus samodzielnego decydowania o nowej drodze - tym razem miałam luksus!”.

Wpis zasmucił wielbicieli „Pierwszej miłości”, którzy okazali też jednak aktorce wdzięczność za wspólne pięć lat: „Nieee. Czyli jednak. Przecież PM bez Beatki to już nie to samo. Strasznie smutno. Nie mniej jednak życzę samych sukcesów zawodowych”, „Czyli jednak... Bez Pani to już nie będzie to samo. Na zawsze zapamiętamy Beatkę. Dziękuję Pani za te cudowne lata, Pani postać zawsze poprawiała mi humor. Jest Pani cudowną aktorką, życzę wielu sukcesów i do zobaczenia na ekranie!” - pisali w komentarzach fani serialu i talentu aktorskiego Katarzyny Ankudowicz.

Aktorka również nie kryła emocji związanych z odejściem z popularnej produkcji Polsatu. W tych słowach wyraziła swoją wdzięczność: „Dziękuję Wam, oglądającym serial, którzy tak ciepło przyjęliście moją Beatkę, wiele wiele Wam zawdzięczam! Dziękuję produkcji, twórcom serialu, stacji @polsatofficial , wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi wspólnie pracowaliśmy przez te lata! Ściskam gorąco wszystkich wszystkich, którym zawdzięczam tę wspaniałą, choć czasem niełatwą, przygodę z Beatką!!!”.

 

Kochani! Swoją przygodę z #pierwszamilosc rozpoczynałam w towarzystwie - @ola_zienkiewicz.official , dziś po 5 latach😱😱😱 grania Beatki, żegnam się w tym samym towarzystwie! Podjęłam decyzję o odejściu z serialu, ponieważ największym sensem mojej pracy jest rozwój ! Czasem jesteśmy do niego zmuszani, gdy nas nie przyjmują, wyrzucają, albo zdolniejsza koleżanka dostaje wymarzoną rolę😁😁a czasem mamy luksus samodzielnego decydowania o nowej drodze- tym razem miałam luksus!😁😁😁 Dziękuję Wam, oglądającym serial, którzy tak ciepło przyjęliście moją Beatkę, wiele wiele Wam zawdzięczam! Dziękuję produkcji, twórcom serialu, stacji @polsatofficial , wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi wspólnie pracowaliśmy przez te lata! Ściskam gorąco wszystkich wszystkich, którym zawdzięczam tę wspaniałą, choć czasem niełatwą, przygodę z Beatką!!!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍

Post udostępniony przez Katarzyna Ankudowicz (@ankudowiczkasia)

Jak potoczą się jej losy zawodowe? Czy Beatka pojawi się jeszcze kiedyś w „Pierwszej miłości”? I jak potoczą się losy pozostałych bohaterów serialu po wyjeździe Beatki i Cezarego do Norwegii? Przekonaj się, oglądając kolejne odcinki.

„Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Beatka i Cezary opuszczają serial „Pierwsza miłość”!
Szok! Próba samobójcza Michała Malinowskiego!
Magdalena Wieczorek: Obawiałam się reakcji rodziców
Ola Gintrowska w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
Edyta Herbuś potwierdziła. Jej serce znów jest zajęte!
Agnieszka Wielgosz specjalnie dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018