2018-03-13

„Umów się ze mną”: Tak słodki, że aż mnie zemdliło...

0

Gdy singielki wybierają kandydata na randkę to... Co się liczy? W drugim odcinku „Take Me Out” wśród czterech wolnych panów znalazły się prawdziwe „ziółka”. Z kim dziewczyny zdecydowały się pójść na romantyczne spotkanie, kogo skreśliły, a kto postanowił je lepiej poznać?

- Singlu, pokaż się! - zaprasza do zabawy prowadzący show Piotr Gumulec. Czterech nowych uczestników spróbuje przekonać chociaż jedną z trzydziestu pięknych i seksownych uczestniczek, że warto umówić się z nim na randkę. Nie będzie to jednak zadanie łatwe.

Panie nie szczędzą komplementów, ale ostrych słów też nie brakuje. „Ooo, do schrupania”, „Jest tak słodki, że aż mnie zemdliło...”, „Ja go się boję” - mówiły. Od jednej z uczestniczek będzie można dowiedzieć się, ile czasu potrzebuje na decyzję, aby uprawiać z kimś seks. Inna zastanowi się nad oceną kandydata. „Szczerze? Czy mam kłamać?” - zapyta.

Będzie gorąco, emocjonująco, a o pikantne dowcipy zadba niezawodny w tej materii „Guma”. Czy tym razem gaz pozna sprzęgło, a piña pozna coladę?

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 2

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
Miss Pragi i córka komisarza Halskiego w „Take Me Out”
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
Oto kulisy randkowego show Polsatu. Zobacz zdjęcia!
Poznaj dziewczyny z pierwszego odcinka „Umów się ze mną”
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!

Komentarze
© Polsat 2018