2018-03-08

Antek Królikowski i Julia Wieniawa pokazali zdjęcia z dzieciństwa

Wystąpili w drugim odcinku „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Antek Królikowski i Julia Wieniawa pochwalili się fotkami, które zostały zrobione jeszcze nie tak dawno temu. Jakie były ich reakcje, gdy przenieśli się w odległą dla nich przyszłość?

Oto fragment odcinka - zobacz album pary:

Połączył ich plan filmowy, ale romans wymyślony przez scenarzystów przeniósł się do realnego życia. On - aktor, najstarszy syn znanej pary aktorskiej: Pawła i Małgorzaty Królikowskich, wychowany w teatralnych kulisach, miał cichą nadzieję, że rodzice w genach zakodowali mu talent. Ona - aktorka i piosenkarka, dziewczyna z artystycznej rodziny, od przedszkola garnęła się do występów, wykazując wyraźną słabość do sceny.

Dziś oboje mają na koncie role w filmach i serialach. Antek brawurowo wcielił się w postać sympatycznego geja Jerry'ego w „Przyjaciółkach”, a Julia gra Alex - znaną blogerkę modową w serialu „W rytmie serca”. Nastolatka pracuje też nad wydaniem własnej płyty.

Są razem od ponad roku, ale mimo krótkiego stażu w związku, planują wspólnie spędzić przyszłość. Antek ma skończone 29 lat, a Julia, która urodziła się 23 grudnia 1998 roku, dopiero 19 lat. Nie da się ukryć, że program „The Story Of My Life. Historia naszego życia” był dla nich skokiem na głęboką wodę. Oboje spojrzeli na siebie z perspektywy swoich rodziców i dziadków, co dla młodych ludzi - dopiero zbierających doświadczenie - jest szczególnie trudne do wyobrażenia. Jak zareagowali, gdy do metryki zostało dodane im 30 i 60 lat?

„The Story Of My Life. Historia naszego życia” w piątek o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!
Katarzyna Montgomery: Będą emocje, jakich nie znamy!
Kto wystąpi w „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?