2018-03-01

„Przyjaciółki” - odcinek 123: Ślubna awantura

0

Nagły poród, rozstania i powroty, a także wielka kłótnia. Jedenasty sezon „Przyjaciółek” rozpoczyna się dla bohaterek serialu w zaskakujący sposób. Czy adwokat Jeleński dopnie swego i poślubi Patrycję? Jak odniosą się do tego Zuza, Inga i Anka?

- Ślub stulecia - ironizuje Inga w rozmowie z Anką. - W konkursie na idiotkę roku to ona zajmuje pierwsze miejsce. Facet ją leje, a ona łapie się na tekst „we mnie jest zło, które nas zniszczy” - dodaje, komentując nadchodzący ślub Patrycji Kochan z Wiktorem Jeleńskim. - Teraz to pozostaje nam tylko życzyć im szczęścia - stwierdza Anka. Przyjaciółki są sceptyczne i nie ufają narzeczonemu fryzjerki. Nie wiedzą o tym, że para podjęła terapię u psychologa.

Do domu Anki przyjeżdża jej matka, Halina. Anka jest kompletnie zaskoczona odwiedzinami i podejrzaną wylewnością matki. Po rozmiarach walizki Haliny rodzina wnioskuje, że gość zamierza u nich dłużej zabawić. Nie jest to powód do radości dla żadnego z domowników.

Zuza, która urodziła zdrowego chłopca - Grzesia, wciąż boryka się z dylematem dotyczącym ojcostwa syna. Dodatkowo, nawykła do procedur bankierka, nie radzi sobie ze spontanicznością macierzyństwa. Mimo złożonej sytuacji kobieta decyduje się jednak wziąć udział w uroczystości przyjaciółki.

W pensjonacie, w którym ma odbyć się ślub Patrycji, dziewczyny spotykają dawną koleżankę z liceum - Wikę wraz z towarzyszącym jej tajemniczym mężczyzną, którego wszyscy początkowo biorą za jej męża. Między Patrycją i przyjaciółkami w dniu ślubu dochodzi do kłótni o poważnych konsekwencjach dla wszystkich…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 123

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 122: Pozory mogą mylić
„Przyjaciółki” - odcinek 121: W walce o dobro rodziny
„Przyjaciółki” - odcinek 120: Splot niezręcznych sytuacji
„Przyjaciółki” - odcinek 119: Nieoczekiwane pożegnanie z Zosią
„Przyjaciółki” - odcinek 118: Ślub Patrycji z Wiktorem?

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze