2018-02-13

Oto nowy bohater serialu „Pierwsza miłość”

0

Do obsady hitowej produkcji Polsatu dołączył znany aktor Leszek Stanek. Kogo zagra i jak jego postać wpłynie na losy bohaterów serialu „Pierwsza miłość”? Przekonamy się już w marcu. Możemy zapewnić, że nie będzie to tylko epizod...

- Rozpoczynam współpracę ze stacją w Waszym ulubionym serialu - napisał w mediach społecznościowych, informując przy okazji, że jego przyjaciółka Iza Miko przygotowuje się do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 

Kochani niestety ale muszę naskarzyc na Ize i użyć środków masowego przekazu aby powiedzieć że moja przyjaciółka najzdolniejsza na Świecie (to ta część wspólna która nas łączy) ciężko i intensywnie przygotowuje się do kolejnej edycji super produkcji @polsatofficial 👌 @twojatwarzbrzmiznajomo a ja w tym samym czasie również rozpoczynam współpracę ze stacją 💪 napisze więcej niebawem a tym czasem chcąc śledzić poczynania @izabellamiko wbijajcie na jej INSTAGRAM bo tam na bieżąco zdaje ona relacje z jej przygotowań do TTBZ 😎 Kto z Was lubi oglądać te produkcję? 😘 #newprojects #polsat #tv #tvshow #tvserial #izamiko #twojatwarzbrzmiznajomo #ttbz #qualitytime #qualitypeople #fun #work #happyme #happy #polishactor #polishsinger #newiscoming #newiscomingsoon #friends #surprise #love #lovemywork #STANEK 🖤 🖤 🖤

Post udostępniony przez Leszek Stanek (@leszek_stanek)

Leszek Stanek to aktor, choreograf, tancerz i wokalista. Jest absolwentem Szkoły Wokalno-Baletowej w Gliwicach, a pierwsze lata kariery związał z Gliwickim Teatrem Muzycznym i Śląskim Teatrem Tańca. Dał się także poznać jako prowadzący i reporter podczas Gali Miss Polski.

Fani seriali pamiętają jego role m.in. w takich produkcjach jak „Tancerze”, „Hotel 52” (w roli Arka), „Przyjaciółki” (jako Przemek). Już wkrótce zobaczymy go w „Pierwszej miłości”.

Zobacz także:
Aneta Zając spełnia podróżnicze marzenia. Zobacz zdjęcia!
Mateusz Banasiuk tatą. Jak czuje się w nowej roli?
Edyta Herbuś potwierdziła. Jej serce znów jest zajęte!
Agnieszka Wielgosz specjalnie dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018