2018-02-13

Kto wystąpi w „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?

0

Znamy datę premiery nowego programu na antenie Telewizji POLSAT. „The Story Of My Life. Historia naszego życia” stawia na uczucia. W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość, m.in. Dorota i Radek Liszewscy. Kto jeszcze będzie gościem i kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Dorota i Czesław Mozilowie oraz wspomniani Dorota i Radek Liszewscy. Oto bohaterowie nowego cyklu wyjątkowy spotkań, którzy mają na tyle odwagi, aby razem z prowadzącą Katarzyną Montgomery odbyć emocjonującą podróż w czasie i spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość.

- Tak intymne spotkanie w programie telewizyjnym rzadko się zdarza. Bez epatowania przekraczaniem granic udaje się w nim przełamać tabu i porozmawiać o przyszłości. O tym, co spotka każdego z nas, a lęk przed czym tak intensywnie staramy się w sobie zagłuszyć, na różne sposoby szukając eliksiru młodości - zdradza prowadząca „The Story Of My Life. Historia naszego życia”.

- Pary, które zaprosiłam, zaczynały tę zabawę w podróż do przyszłości z lekkim niepokojem, nie wiedziały co je czeka, jaka będzie reakcja partnera, bliskich. Z każdą chwilą spędzoną w studiu widziałam jak duże znaczenie dla ich relacji ma ta możliwość skonfrontowania się z tym, co może na nas czeka, szybciej niż się spodziewamy. Żegnali się ze mną z nową energią i planami na przyszłość. Często zdumieni jak niewinny eksperyment - zabawa, może mieć terapeutyczną i inspirującą moc. Jestem wszystkim parom wdzięczna za to, że zdecydowały się wyjść ze swojej strefy komfortu. Z różnym stażem związków, w różnym wieku i na różnych etapach życia dali piękną lekcję na temat miłości - dodaje Katarzyna Montgomery.

W każdym odcinku „The Story Of My Life. Historia naszego życia” goście programu zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat. Skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

Premiera „The Story Of My Life. Historia naszego życia” na antenie Telewizji POLSAT w piątek 2 marca, po emisji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków.

„The Story Of My Life. Historia naszego życia” od piątku 2 marca o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Montgomery w nowym talk show Polsatu

Komentarze
© Polsat 2019